Esperanto Vikiflandrio   

terug naar begin
naar pagina-einde
Legu min!
  • Tajpu vorton, parton aŭ literon de iu vorto kiun vi serĉas, eĉ cifero el la ID-o sufiĉas.
    Vi ricevos liston pri ĉiuj tekstoj aŭ ID-oj kiuj enhavas la serĉatan fragmenton.
    Atentu!
    • ĉiu ID-o enhavas '0' ( 0 = nulo)
    • ciferoj troviĝas en multaj kampoj! Prefere aldonu almenaŭ plian signon, ciferon aŭ spacon antaŭ or malantaŭ, ekz. '12', ' 125 ', '(4)'.
    • unu sola ĉapelita litero (ĉ, ĝ, ĥ, ĵ, ŝ, ŭ) ne estas trovebla, aldonu almenaŭ unu literon antaŭ or malantaŭ, ekz. 'iĝ' aŭ 'ĉe'.
    • se vi volas trovi fragmentojn de iu ajn vorto, NE aldonu spacon antaŭ KAJ malantaŭ la serio da literoj, ekz. 'jan'; se vi volas trovi kompletajn vortojn, metu spacon ANTAŬ KAJ MALANTAŬ, ekz. ' jan '; se vi volas trovi komencojn aŭ finaĵojn de vortoj, metu spacon antaŭ AŬ malantaŭ; ekz. ' jan', 'jan '
  • Eblas reordigi la enhavon laŭ ĉiuj kampoj kies nomo estas substrekita.
    Defaŭlta ordigo estas laŭ 'Nomo' kaj (eventuala) 'antaŭ­nomo'.
    Unu klako sur substrekita kamponomo ordigas de alta al malalta, plia klako ordigas de malalta al alta.
  • Klako sur substrekita ID-numero malfermas la kompletan dosieron.

Printu paĝon
2024-02-21 :  2229 trovita(j) rezulto(j) al  ...0...


= Membro de Flandra Ligo en 1936-38
= Menciita kiel instruisto inter la mondmilitoj
= Havas diplomon de profesora kapableco
= Partoprenanto kongreso 1912
= Partoprenanto UK 1928

Pe_ID Titolo Nomo Edz(in)o Adreso Urbo (1) (2) (3) (4) (5) Ref. al Vikipedio
00325 S-ro Abeele J. Wervik (1)
00326 S-ro Accou Edmond Woumen (1)
00001 S-ro Ackaert Arm. Twee Kerkenstraat 44 En 1939: Frankenstraat 3 Brussel (1) (4)
00327 Adam Maria Staden (1)
00002 F-ino Adamkova Marie (2)
01942 S-ro Adams Maurice
00328 F-ino Aertgeerts A. Heist-Goor (1)
00278 S-ro Aerts Albert Grote Markt 46, Geel Geel (1)
00329 Aerts J. Ronse (1)
01582 S-ro Aertssens Fernand
01280 S-ro Albert Julius (Jules)
00331 S-ro Albregts Gulden Sporenlaan 286 Bonheiden (1)
00330 Albregts Fr. Mechelen (1)
00332 S-ro Alderweireldt Georges Martelarenlaan 129 Kessel-Lo (1)
01452 S-ro Alfandari Arturo https://eo.wikipedia.org/wiki/Arturo_Alfandari
01696 S-ro Algoet Julien Leynseelstraat 43 (laŭ Adresaro ĉ. 1980) Avelgem 8580
02117 S-ro Algoet Marcel
01473 F-ino Algoet Maria Sint-Niklaas (5)
02007 F-ino Algrain Andrée 25 Rue Flamande (1924) Kun Fratino Marguerite Brugge https://nl.wikipedia.org/wiki/Andr%C3%A9e_Algrain
01818 S-ro Allegaert Jean-Pierre Beekstraat 102 Kortrijk
00003 S-ro Alofs Jules Bruselo (4)
02074 S-ro Amant Clement
00289 S-ro Amery Maurits Woumen (Diksmuide) (1)
01724 S-ro Ameye Peter Azalealaan Lokeren
02182 S-ro André Joseph Bruselo
00333 S-ro Aneca Omer Woumen (1)
01823 S-ro Anselme (Anselmo) Pierre (Petro) Namur https://eo.wikipedia.org/wiki/Petro_Anselmo
01398 S-ro Anssens Gent (4)
02234 S-ino Anthone Driesens
00334 Appelen Alf. Arendonk (1)
01433 S-ro Audenaert Hubert Beekstraat 6 Lokeren
01574 S-ino Avermaete Roger
02180 S-ro Babaskeroff Nicolus
00004 S-ro Babilon Camille Antverpeno (3) (4)
01676 P-ro Backx Henricus Oude Beurs 32 Antwerpen http://www.odis.be/lnk/PS_2007
00335 Baele A. Ledeberg (Gent) (1)
01682 P-ro Baert Marcel Inst. Don Bosco Oud-Heverlee http://www.odis.be/lnk/PS_2014
00336 Baert Rog. Elsegem (1)
00337 Baert Valère Elsegem (1)
00338 S-ro Baes Gerard Woumen (1)
00005 S-ro Baesens Abel Antwerpen
00339 F-ino Baeten Georgette Antwerpstraat 17 Lier (1)
00340 S-ro Baeyens Edg. Marsstraat 86 Berchem (Antw.) (1)
02078 S-ro Baeyens Gerard Belsele
00341 F-ino Baillieul Nelly Werkzaamheidsstraat 69 Oostende (1)
01529 F-ino Baiwir Chênée
00342 S-ro Balcaen Georges Canfinstraat 17 Ronse (1)
01432 S-ro Balleux René De Cock Nathalie Oude Donklaan 83 Deurne
01648 S-ro Balleux W. Merelstraat 25 Mol 2400
01338 S-ro Baln Boom (4)
01402 S-ro Barbe Brugge (4)
00006 S-ro Barbe De Kneef Jules Kerkstraat 125 Gentbrugge (4)
00343 Barrezeele M. Zwevegem (1)
00007 S-ro Bas Lodewijk H. 72 Paul Michielsstraat (laŭ Kondolencalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Jette-Brussel (2) (5)
01990 Basiliano (Broeder Van Liefde)) Sint-Idesbaldus, De Zilten 52 Roeselare
00265 S-ro Bassleer Bern. Sint-Rochuslaan 93, Kortrijk Kortrijk (1)
01645 S-ro Basteels G. 40 Rue Edison Bruselo 1060
01684 P-ro Bastiaenen Frans Pastorij (1962) Wilskerke http://www.odis.be/lnk/PS_72930
01660 Bastiaens B. Beernaertstraat 8 (1910) Berchem
01467 S-ro Bastiaensen Gustaaf Antwerpen (5)
00344 Bastiaensen H. Aarschot (1)
01874 S-ro Batsleer Bernard Kortrijk
00008 F-ino Baudon (Baudou) Irène Gento (3) (4)
01755 S-ro Baumers G. Korte Veldstraat 35 Turnhout
00290 S-ro Bauwens Richard Lorettenstraat 24, Ronse (1)
00009 S-ro Beaujean Charles Antverpeno (4)
01439 P-ro Beckers Alfons Dorpsstraat 15 (ĉ. 1960) Kwaadmechelen https://eo.wikipedia.org/wiki/Alfons_Beckers
01932 S-ro Beckers Gerard Dorp 50 Kasteel Ordingen (ĉ. 1980) Sint-Truiden http://guuspauwels.nl/database2/ordingen.html
https://nl.wikipedia.org/wiki/Kasteel_van_Ordingen
01440 S-ro Beeckman Alois Jozef
01751 S-ro Beekmans Jef
00291 S-ro Beel K. Beyls Anzegem (1)
00345 S-ro Beele M. Jonckershofstraat Woumen (1)
01678 P-ro Beelen Christiaan R. Leclercq 19 Celles
01313 S-ro Beernaert Antwerpen (4)
00347 Beernaert G. Staden (1)
02211 S-ro Beernaert Néron
00348 F-ino Begodt Anna Zevergem (1936), Merelbeke (1962) Gent (1974) (1)
00349 S-ro Bekaert Gerard Oudenaardestraat Vichte (1)
01501 F-ino Benninck Diny Bruselo (5)
00350 S-ro Benoit Frans Kapellestraat 7 Deerlijk (1)
00010 S-ro Benoit Paul Grand Hotel, Oostduinkerke-Baden (1) (2)
00351 Béozière P. Anzegem (1)
00352 S-ro Bergen Jozef Herselt (1)
00353 S-ro Berghmans K. Veldstraat 4 Mol (1)
00011 F-ino Bergmans M. Markt 19 Mol
01421 S-ro Berkvens Stratum (4)
01595 S-ro Bernaert C. Pelgrimsweg 1 Geraardsbergen
00354 F-ino Bernaerts Adeline Werf 17 Lier (1)
01628 S-ino Bernaerts-Toussaint Léa
00355 F-ino Berteloot Estella Menensteenweg Roeselare (1)
00281 S-ro Berteloot Oscar Doorgangstraat 12, Roeselare Roeselare (1)
00012 F-ino Berten Maria Antverpeno (4)
01856 S-ro Berx Peter Alken
00356 S-ro Beullens Armand Naamsestraat 147 Leuven (1)
00357 Beullens E. Leuven (1)
02206 S-ro Beun Daniel Drubbel Adrienne Brugge
00358 F-ino Beuselinck Agnes Zwanestraat Torhout (1)
01322 F-ino Bevel Antwerpen (4)
01412 F-ino Bevel Steenbrugge (4)
00359 S-ro Bevernage Albert Roeselarestraat 150-152 Wevelgem (1)
00361 S-ro Beyens Oostende (1)
00360 F-ino Beyens Aug. Hovestraat 23 Arendonk (1)
00292 F-ino Bibaer (Bibaere) Gaby Veldstraat 126, Kortrijk (1)
01464 S-ino Biesterfeld Olga Bruselo (5)
00362 Billiet M. Kortemark (1)
00363 Bingeman Lucien Deerlijk (1)
01759 S-ro Blaise Paul https://eo.wikipedia.org/wiki/Paul_Blaise
01397 F-ino Blanchart (Blanchaert) Elodie Gent (4)
01295 S-ro Blanjean Lucien
00365 Blieck M. Kortrijk (1)
00364 Bliek Andr. Wervik (1)
01725 S-ro Blin Raymond Rue A. Brenez 87 (1985) Hornu 7320
00366 Blindeman Aalst (1)
00367 Blondeel Em Brugge (1)
01477 S-ro Blyweert Jean J. (5)
02131 S-ro Boedt Albert 8 Place Memlinc (1934, Met Boedt Juliette, Ook Lid BGE)
00013 F-ino Boedt Anna Bruĝo (3) (4)
02204 S-ro Boedt Juliette Inion Pierre
02126 S-ro Boedt Yves
01799 S-ro Boehme Erhard Plantinlaan 10 Stabroek
00368 Boel Em. Geel (1)
00369 S-ro Boens Maurits Oostendestraat Torhout (1)
01532 F-ino Boereboom Alice Quai Spinola 14 (laŭ Kondolencoalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Brugge
01499 S-ro Boeren Lamboray Berchem (antaŭ Edziĝo Jujio 1927) Antwerpen (5)
00014 S-ro Boeren Maurice Berchem-Antverpeno (2) (3) (4) (5)
02128 F-ino Boerhaeve (Boeraeve) Marcella Termote Edgard, Architect
00015 S-ro Boersma Tjerk Roordahuizum (2) https://eo.wikipedia.org/wiki/Tjerk_Boersma
00275 S-ro Boeyens Edg. (Edw.?) Marsstraat 86, Berchem Berchem (1)
00293 S-ro Boeyens Jos Marsstraat 86, Berchem (Antw.) (1)
00016 S-ro Boffejon Hector De Rijdt Maria (°15.5.1901 | + Eind Maart 1947) - Fehr Annie (1969) Huize Ter Braak, Zegersdreef 95, 2130 Brasschaat (1969) Antverpeno (3) (4) https://eo.wikipedia.org/wiki/Hector_Boffejon
02123 S-ro Bogaert André Roets Mariette Katelijnestraat Brugge
00370 F-ino Bogaert Leonie Steentje Lede (1)
02060 F-ino Bogaert Phil. Statiestraat 50 Buggenhout
01462 S-ro Bogaerts John Antwerpen (5)
00017 S-ro Bogaerts Leop. Leys Marius Duchéstraat 45, Vilvoorde Vilvoorde (1)
01463 F-ino Bogaerts Valerie Antwerpen (5)
00371 Bojselot G. Antwerpen (1)
01769 S-ro Bol Jacques Chaussée Des Gaulois 80 (1983, 2004) Wavre 1300
01793 S-ro Boljau Henri Pastorijstraat 45 Antwerpen 2000
00254 F-ino Bombeke Angèle (Angeline) Florastraat 13, Ledeberg (Gent) Ledeberg (Gent) (1)
00294 S-ro Bommers M. Kaaskerke (1)
01354 S-ro Bonald Bruselo (4)
01873 S-ro Bonge Jules La Louvière
01944 S-ro Bonte Jos Bruselo
00372 S-ro Boon Hendrik Hubert Blauwestraat 31 Sint-Agatha-Berchem (1)
00373 S-ro Boon Leopold (Pol) Maagdendalestraat 16 Oudenaarde (1)
00374 S-ro Boone Albert Nederstraat 8 Oudenaarde (1)
02233 S-ro Boone Emile
00375 Boone H. Brussel (1)
00376 S-ro Boone Henri Nederstraat 8 Oudenaarde (1)
00377 F-ino Boonet Maria Sint-Annadreef Sint-Andries Brugge (1)
01413 S-ro Borckmans G. Place Des Ecoles 18 (laŭ Kondolencalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Spa (4)
01642 S-ro Borremans Constant Lencki Karin Niedersachsenweg 9b Buchholz D-21244 https://eo.wikipedia.org/wiki/Constant_Borremans
01976 S-ro Borremans René Bruselo
01629 S-ro Bosmans Freddy (Fredo) Route De Comblain 27 Ferrières (Xhoris) 4183 https://eo.wikipedia.org/wiki/%C4%9Cermolisto_de_belgaj_esperantistoj#Freddy_Bosmans
01906 S-ro Bossaert Kortrijk
00378 Bosschuyt Cas. Zwevegem (1)
02103 S-ro Bossuyt F.
00379 Bossuyt Jer. Deerlijk (1)
00380 S-ro Bossuyt Roger De Smet De Nayerlaan 95 Kortrijk (1)
00381 F-ino Boterdael P. Toekomststraat 60 Vilvoorde (1)
00382 F-ino Bouché Oostende (1)
02190 S-ro Bouquet Arthur Sint-Annakerkstraat 11 Brugge
01367 S-ino Bourgeois Charleroi (4)
00383 F-ino Bournons J. Nonnenstraat 36 Mechelen (1)
00384 Bouttens Andr. Staden (1)
01418 S-ro Boutwood John (J.J.) Hastings (4)
01630 S-ro Bovendeerd Jan Bernard Maria Louisa https://eo.wikipedia.org/wiki/%C4%9Cermolisto_de_belgaj_esperantistoj#Jan_Bovendeerd
00385 S-ro Boving Hubert Kapucienenvoer 104 Leuven (poste Rotselaar) (1)
01737 F-ino Brabant Anne Wilgenstraat 11 Bus 1 Roeselare 8800
01647 S-ro Bracke Albert Staelens Juliette Tulpstraat 52 Gent 9000
00018 S-ro Braekevelt Henri (Hendrik) Callewaert Elisabeth (loĝis Arme Klarenstraat 45, Roeselare) Statiedreef 177, Roeselare; Loĝis Dumtempe En Brugge Vlamingstraat 52 K Komvest 31 Roeselaere (1) (2) https://eo.wikipedia.org/wiki/Henri_Braekevelt
00019 S-ro Braekevelt Honoré (Honoraat) Vuylsteke Joanna Statiedreef 177 Roeselare; Elmigris Post La Dua Mondmilito Al Usono Roeselaere (1) (2)
00386 Braem P. Anzegem (1)
00387 S-ro Braes Alfons Langdorpsesteenweg 45 Aarschot (1)
01974 S-ro Braet Carlos (Karel)) Amerlinck Esseboomstraat 1 Brugge (voordien Nieuwpoort)
01537 S-ro Braet Leon (Leo) Loobuyck Bertha, Poste Vermeire Maria Langestraat 6 (laŭ Kondolencalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Nieuwpoort
01926 S-ro Braet Mark (Marcel) Delrue Christina https://nl.wikipedia.org/wiki/Mark_Braet
02223 S-ino Bramkamp - Weber Anna Scheveningen https://eo.wikipedia.org/wiki/Senalkohola_kulturo
01657 D-ro Brandligt R. Albert Grisarstraat 32 Antwerpen
01960 S-ro Brees
00020 S-ino Brihay Berthe Emilie Bruselo (2) (5)
00388 Brockmans J. Aarschot (1)
01617 D-ro Broeckaert W. Lange Beeldekensstraat 17 (1910) Antwerpen
00021 S-ro Broeckhove Robert Antverpeno (2) (3) (4) (5)
01909 P-ro Broeckx Pieter-Jan https://nl.wikipedia.org/wiki/Pieter-Jan_Broekx
00022 S-ro Broodcoorens Ger. Nieuwlandstraat 153, Brussel (1) (2)
01655 S-ro Brosens Jakob Arendonk
00389 Brouwers G. Wetteren (1)
00390 F-ino Broux N. Romestraat 77 Oostende (1)
00023 S-ino Broymans-De Schutter A. Congostraat 26 Antverpeno (4)
00256 S-ro Bruggeman G. Hoogstraat 10, Deerlijk Deerlijk (1)
01882 S-ro Bruggeman Leo Annuntiatenstraat 81 Brugge
01488 S-ro Brunin Leon (5)
01993 P-ro Bruylandts Jan Pastoor Legrandstraat 6 Wilsele http://www.odis.be/lnk/PS_95485
00391 S-ro Bruyninckx Frans Wampenberg 42 Arendonk (1)
00392 S-ro Bruynooghe Walter Boomgaardstraat Torhout (1)
01789 S-ro Budts René Fortlaan 64 Gent 9000
00393 S-ro Buecken Jos Geraardsbergsesteenweg 180 Aalst (1)
00024 S-ro Buenting Frederik Wilhelm Schaarbeek (1)
00295 S-ro Bulcke Georges Woumen (Diksmuide) (1)
00394 Bulcke Jos Woumen (1)
02132 F-ino Bulcke Marie Louise (Maria) - Aktoris Je 8.2.1931) 4 Rue Walwein (1924) Brugge
00395 Busschaert Nelly Zwevegem (1)
00396 Busscher J. Zwevegem (1)
00397 Butaye G. Leuven (1)
00025 S-ro Buyck A. Gento (4)
01293 S-ro Buytaert Lazarus Petrus
02093 S-ino Byltjauw (Byltiauw) Rue De Mouscron 6 Kortrijk
00398 F-ino Cabooter Rachel Antwerpenstraat 14 Oostende (1)
00296 S-ro Calis J. Turnhoutsebaan 209, Borgerhout (1)
00399 Callens Marie Zwevegem (1)
02051 S-ro Callewaert Carlos Genthof 31 (1945) Brugge
00297 F-ino Callez L. Caïrostraat 18, Oostende (1)
00026 S-ro Calloens Leo Erembodegemstraat 29, Aalst Aalst (1) (3)
01883 P-ro Calluwaert (Callewaert?) Kolegio St Amand Kortrijk
00298 S-ro Cambien Marcel Hallestraat 14, Brugge; En Listo De 1936 Ruĝe ŝanĝita Al Moorselestraat 76, Sen Loko. (1)
00400 Cambre Aug. Arendonk (1)
00401 F-ino Cambre Jeanne Koeistraat 5 Arendonk (1)
00027 S-ro Cammaert Joz. Van De Weyngaerdlei 12 Sinte-Mariaburg
02133 S-ro Campe Henri 56, Rue Du Rempart Ste Croix Brugge
00402 S-ro Cantaert Jan (Jean) Ninovestraat 77 Ronse (1)
01734 S-ro Cardoen Gilbert Martine Wybaillie (anonco En Informilo Kortrijk Marto 1976) Nieuwstraat 41 Wervik 8670 Passendale (1975)
01333 S-ro Caris Antwerpen (4)
00403 F-ino Carlens Louisa Leuvenselaan 49 Tienen (1)
00404 F-ino Carlens Melanie Daalstraat Kumtich (Tienen) (1)
00028 Carlier (2)
00029 S-ro Carlos-Luis Italo El Parizo (4)
00405 Carmen Fr. Aarschot (1)
02127 F-ino Carpentier Rachel
00406 Casaert L. Zwevegem (1)
00030 F-ino Casie Jeanne Antverpeno (4)
02094 S-ino Casier Rachel
01548 S-ro Casier (Cassier) Pieter (Pierre) Vandenheede Celina Marke (Kortrijk) http://www.odis.be/lnk/PS_85632
02134 F-ino Casselman Laure & Pharaïlde 98, Rue Du Marecage Brugge
00299 Catry R. Brugsesteenweg 312, Uitkerke (Blankenberge) (1)
00407 F-ino Catteeuw Marie Louise Izegemstraat 32 Kortrijk (1)
01460 S-ro Caus Frans Antwerpen (5)
01936 Cautaert
00408 Cayenberghs G. Kumtich (1)
01670 S-ro Centner Robert Verviers
00031 Centnerzwer, Valenciennes (2)
00032 S-ro Chalon Octave 34 Rue Van Ostade (1907) Bruselo (4)
01667 Inĝ. Champy A.
01524 F-ino Champy Elza Hassewer Antwerpen
00033 Inĝ. Champy Léon Paul Alexandre Germain S-ino Hassewer Elvira Marie Virginie Rue Richard 17 (laŭ Kondolencregistro A.J. Witteryck, 1934) Antwerpen (4) (5) https://eo.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9on_Champy
01600 S-ino Chapeauville Rudolfstraat 4è Antwerpen
01423 S-ro Chapelier Emile https://eo.wikipedia.org/wiki/Emile_Chapelier
01934 Inĝ. Christiaens Joseph (voknomo: Jos) Just. Lipsiusstraat 26 Hasselt
01549 P-ro Christiaens Jozef Genk http://www.odis.be/lnk/PS_19385
01547 S-ro Christiaens Lucien 151 Rue De La Victoire, Poste 34 Rue De Rome Sint-Gilles Bruselo
00409 S-ro Cijpers Michaël Dubbeek 32 Aarschot (1)
02062 S-ino Claes Clara Durwael Ivo
00410 Claes F. Aarschot (1)
00411 Claes L. Antwerpen (1)
00412 Claes M. Aarschot (1)
00034 S-ro Claessens Victor Antverpeno (4)
00035 S-ino Claessens-De Deken Maria Antverpeno (4)
01396 S-ro Claeys Gent (4)
02048 S-ro Claeys André Senave Marie-Louise
00413 S-ro Claeys Clement Oude Brugse Poort 26 Deinze (1)
00414 S-ro Claeys Lorenzo Kapellestraat 3 Mol (1)
00415 Claeys M.T. Gent (1)
00416 Claeys V. Zwijndrecht (1)
01996 Clasen An Zegeplein 11 Turnout
00417 S-ro Claus Charles (K.) Hospitaalstraat 20 Hamme (Vl.) (1)
00418 Claus Iv. Wevelgem (1)
00419 S-ro Claus Leopold Hoogweg 14 Wevelgem (1)
00420 Claus Petro Wevelgem (1)
00421 S-ro Claus Wilhem Lauwe (1)
00422 F-ino Clauwaert M. Edith-Cavellstraat 46 Oostende (1)
00423 S-ro Clauwers J. Berendrechtstraat 43 Antwerpen (1)
01430 Clé Karel https://www.odis.be/hercules/toonPers.php?taalcode=nl&id=79968
00424 Clement J. Antwerpen (1)
00036 S-ro Clemeur Raoul Antverpeno (4)
00037 S-ro Clerbaut Jules (Julius) Groenhofstraat 29 Boom (3) (4)
02224 S-ro Cloet Oostduinkerke
01770 S-ro Close Freddy 14 Rue Du Geer Bassenge (Eben Emael)
00300 S-ro Cnops Lode Broekstraat 21, Heverlee (1)
01324 S-ro Cocks Antwerpen (4)
02121 S-ro Cocquyt André Kortrijk
00425 S-ro Coelst P. Berg Van Leningstraat 9 Tienen (1)
01757 Coen J. 9 Arthur Rolandstraat Brussel 3
00038 S-ro Coene Victor Antverpeno (4)
00039 S-ro Cogen Léon Van Rysselberghe Jenny (1879-1966) Gento, Ninove (3) (5) https://eo.wikipedia.org/wiki/Leon_Paul_Charles_Cogen
00301 S-ro Cognie Albert De Smet Prudence Moeskroenstraat 11 Kortrijk (1)
02104 S-ro Cognie Antoine
00040 F-ino Colijn Eugénie Gento (4)
00041 S-ro Collet Victor (2)
00042 Collier (2)
00043 F-ino Collyn (Colyn) Eugenie Gento (2) (3) (4)
01609 S-ro Comein Julis 24 Marché Aux Souliers Antwerpen
00426 Conradi Iv. Wetteren (1)
00427 Cool S. Veldegem (1)
01584 F-ino Cools Yvonne
00428 Coopmans Et. Zwevegem (1)
01608 S-ro Coox Jean Duffel
00429 S-ro Coppé André Gentbrugge (1)
00430 Coppens G. Kortrijk (1)
02077 S-ro Corijnen Leo
00431 F-ino Cornelis Barbara Nazaretstraat 20 Aalst (1)
00432 S-ro Cornette Gerard Wijnstraat 53 Ronse (1)
01706 S-ro Cornil Paul Kessel
01616 S-ro Corthals J. Alf. Catharina Beersmansstraat 59 (1910) Antwerpen
00433 S-ro Corthals Theo Nieuwstraat 5 Lede (1)
00285 S-ro Cortvriendt Emiel P. Van Humbeekstraat 3, Brussel W (en 1981: Diepestr. 29 Antw.) Brussel W (1)
00434 Cortvriendt G. Aarschot (1)
00435 S-ro Cosaert Leon Zwevegem (1)
02043 S-ro Cosijns Roger Bruselo https://eo.wikipedia.org/wiki/Internacia_Junulara_Kongreso
02014 S-ro Costenoble Oscar Van De Capelle Fernanda, Kleermaakster, °Brugge 25.1.1907, Funebro 7/36 Brugge
02135 F-ino Cosyn Rachel
01390 S-ino Cosyn (Cosyns) Elodie Gent (4)
00436 F-ino Cottyn Jeanne Meenensteenweg Roeselare (1)
01505 F-ino Coucke Madeleine De Smedt Lucien (2/1931, Laŭ Protokoloj De Bruĝa Grupo) 25, Rue Flamande (1924) Brugge (1924), Gent, Sint-Kruis? (5)
01504 S-ro Coucke Marguerite Algrain Georges Niklaas Desparsstraat 17 Brugge (je Morto) Brugge (5) https://nl.wikipedia.org/wiki/Andr%C3%A9e_Algrain
00437 S-ro Coudijzer Justin Kerkstraat 52 Marke (1)
01517 S-ro Courtin François Berchem - Antwerpen (5)
00438 Coussement J. Bellegem (1)
00439 S-ro Couwenberg François (Frans) Koninginnelaan 18 (14 ĉ. 1960) Blankenberge (1)
00440 S-ro Coyenberghs Joris Briefdrager Kumtich (Tienen) (1)
01558 S-ro Croegaert Jacobus Eduardus (Jacques Edouard, Edward) Bradt Emma Marie, Tweede Huwelijk Met Verheyen J. Antwerpen https://eo.wikipedia.org/wiki/Edward_Croegaert
00441 Crombeen M. Wetteren (1)
00044 S-ro Cseh Andreo (András Gergely János) (2) https://eo.wikipedia.org/wiki/Andreo_Cseh
00442 F-ino Csik Kato Markt Torhout (1)
01975 S-ro Cullus Philippe Grand Place 3 Braine-le-Château
02111 S-ro Curnelle P. Marcq-en-Baroeul
01708 S-ro Curnelle R. De Cock 26 Rue Des Martyrs De La Résistance Lambersart
00443 S-ro Cuypers Henri Tiensestraat 243 Leuven (1)
00444 S-ro Cuypers J. Leuven (1)
01754 S-ro Cuypers Raymond Pontzeele Steenweg Op Battel 139 Mechelen
02122 S-ro Cwik Michael Dieter
00445 Cypers J. Aarschot (1)
00446 Cypers M. Aarschot (1)
01849 S-ro D Argent Alberto
01951 S-ro D Hondt Pol. Rue Terre Neuve 60 Gent
01360 S-ro D'Artois Emile Ukkel - Bruselo (4)
00626 S-ro D'Haese Gust Nieuwstraat 79 Lede (1)
00628 D'Haeyer M. Oudenaarde (1)
00629 D'Haeyer Roger Oudenaarde (1)
00627 S-ro D'Haeyer (D'Hayer) Albrecht Maegdendaelestraat 22 Oudenaarde (1)
01700 S-ro D'Haeyer (Dhaeyer) Stefaan (Steven) Rekkemstraat 4 (laŭ Adresaro ĉ. 1980) Oudenaarde 9700
00630 D'Heedene Palmyre Zwevegem (1)
02070 S-ro D'Hondt Erik
00634 D'Hondt G. Elsegem (1)
00635 S-ro D'Hondt Hendr. Nieuwstraat 56 Aalst (1)
00636 D'Hondt J. Kortemark (1)
00637 F-ino D'Hondt Yvonne Jos. Van Bogaertstraat 6 Sint-Gillis-Dendermonde (1)
01361 S-ro D'Hossche Bruselo (4)
01389 F-ino D'Hossche M.L. Gent (4)
00638 S-ro D'Hulster Marcel Markt Lichtervelde (1)
00447 D-ro Daels Frans Sint-Pietersnieuwstraat 97 Gent (1)
02075 S-ro Daem Robert Herzele
00302 S-ro Daems R. Blauwkasteelstraat 79, Oostende.
00448 S-ro Daled Michiel Brugsesteenweg 1 Torhout (1)
00303 S-ro Damman Achiel Werkenstraat 122, Torhout (1)
00449 S-ro Damman Achiel Werkenstraat 122 Torhout (1)
00450 Dams Jos Geel (1)
00451 Danneels M. Astene (1)
00452 Darras M. Handzame (1)
00453 S-ro Dasseville A. Tarwestraat 75 Oostende (1)
01336 F-ino De Back Boom (4)
01312 S-ro De Backer Antwerpen (4)
00454 F-ino De Baere Clara Driesstraat 2 Beveren Aan De Leie (1)
01686 S-ro De Baets Etienne Janssens M. Speeltuinlaan 12 Mortsel
00455 De Baets J. Aarschot (1)
00045 S-ro De Becker Albert Lier (2)
02219 S-ro De Bel Francois
01546 F-ino De Belder Josefino Antwerpen
00262 S-ro De Beuf J. (Jos.) Lefebre Kattestraat 71, Geluwe (1)
02081 S-ro De Beurme Daniel
00456 De Beurme P. Anzegem (1)
00046 S-ro De Bie R. 128 Chaussée De Courtrai Gent
00457 De Block Mar.Jos. Sint-Niklaas-Waas (1)
00047 S-ro De Boes Gerard Wijnstraat 81, Ronse Ronse (2) (5)
02061 S-ro De Bondt Ray Amsterdamstraat 86 Oostende
00048 S-ro De Bondt Robert V. De Saedeleerstraat 30 Aalst (2)
01831 S-ro De Bontridder Edgard Sailardingsestraat 1 Goefferdinge
00049 S-ro De Bosschere A. Place De La Régence Sint-Niklaas (3) (4)
00050 De Bouvere Antwerpen (2)
01621 D-ro De Brabandere Kortrijk
01626 S-ro De Brabandere Feys 10 Rue Des Grandes Halles Kortrijk
01624 F-ino De Brabandere (Debrabandere) M. Groote Hallenstraat 10 Kortrijk
00458 S-ro De Brouwer Jozef Nieuwstraat 31 Lede (1)
00304 S-ro De Bruecker Emiel Liesegembaan 6, Aalst (1)
00051 S-ro De Bruijcker O. Gento (4)
00459 De Bruyn K. Mechelen (1)
01992 S-ro De Bruyne Georges (Gamaliel) St. Martin Dove-Etat http://www.odis.be/lnk/PS_83155
01441 S-ro De Bruyne Leo (Leon) Stacio Linkebeek - Bruselo Linkebeek https://eo.wikipedia.org/wiki/Léon_de_Bruyne
01766 F-ino De Buyser Caroline Krijtstraat 37 Antwerpen
01516 F-ino De Buyser Jeanne Berchem - Antwerpen (5)
00460 De Cavele D. Harelbeke (1)
00463 De Ceuninck Esen (1)
00461 De Ceuninck André Handzame (1)
00462 De Ceuninck R. Handzame (1)
02136 S-ro De Clerck Arthur 21, Rue Des Dominicains Brugge
00464 De Clerck J. Harelbeke (1)
00465 De Clerck M. Harelbeke (1)
00466 De Clercq A. Aarschot (1)
00467 De Clercq C. Gent (1)
00468 De Clercq El. Gent (1)
00469 De Clercq M. Gent (1)
00470 De Clercq Math. Gent (1)
01378 F-ino De Clerq Gent (4)
00053 S-ro De Clippeleir Jos Sint-Niklaas (2) (5)
02241 S-ro De Cock Camiel https://io.wikipedia.org/wiki/Camiel_de_Cock
00054 S-ro De Cock Corry Emiel Van Ooteghem Bassevelde (1972) (2)
00471 De Cock L. Aalst (1)
00472 De Cock M.J. Ingooigem (1)
00473 F-ino De Cock Palmyre Pieter Couckestraat 2 Aalst (1)
00474 De Cock R. Ingooigem (1)
01901 P-ro De Coene Alberic Normaalschool Kortrijk http://www.odis.be/lnk/PS_6017
01573 F-ino De Coene Elvire Kapelsesteenweg 848 Zilverenhoek Ekeren
01872 S-ro De Coene Leo Hautekeete Alice Rue Savery Kortrijk
01839 Inĝ. De Cooman Leo Clément Elisabeth (+ 23.1.2021) Ingelmunster
01827 F-ino De Cooman Maria Gasthuisstraat 56 Geraardsbergen
02005 P-ro De Cort Petrus?
01459 S-ro De Coster Edgard Kerkstraat 179 Antwerpen (5)
00475 F-ino De Coster H. Herent (1)
00476 De Coster M.J. Herent (1)
00477 S-ro De Craene Alf. Otegemstraat 6 Zwevegem (1)
00478 De Craene J. Zwevegem (1)
01995 S-ro De Doncker Lodewijk De Neefstraat 5 Gierle
01885 S-ro De France M. Boulevard Du Midi Kortrijk
00479 S-ro De Fraye Pieter (Petro) Coppens Kapucienenvoer 75 Leuven (poste Sparrendreef, Heverlee) (1)
00480 S-ro De Frene Jules Nijverheidsstraat 17 Waregem (1)
00481 De Fruytier A. Petegem (1)
01651 Inĝ. De Ganck Adelin Predikboomstraat 14 Diksmuide 8160
00482 S-ro De Geest Opwijk (1)
00055 S-ro De Graan Nico (2)
02027 S-ro De Graeve Jules ? Eble Boomgaardstraat, 206, Berchem-Antverpeno
00483 De Graeve R. Deinze (1)
01924 S-ro De Graeve (Grave) Marcel Comines - Komen
00484 De Grauwe M. Esen (1)
01886 S-ro De Grijse (Gryse) A. Jean Sint-Jorisstraat 3 Kortrijk
00485 S-ro De Groot Jules Caronstraat 31 Hoboken (1)
00486 F-ino De Groote M.J. Van Mullemstraat 1/3 Blankenberge (1)
00487 S-ro De Gruyter A. Haantjeslei 179 Antwerpen (1)
00488 S-ro De Gruyter D. Eug. Joorstraat 20 Borgerhout (1)
00489 De Guchtenaere G. Gent (1)
00490 S-ro De Haaff Nat. Bolwerkstraat 9 Antwerpen (1)
01862 S-ro De Handsetters J.M. Grauwe Broedersstraat 49 Diksmuide
00491 F-ino De Handsetters Ria Onze-Lieve-Vrouwestraat 6 Nieuwpoort (1)
01424 S-ro De Hemptinne J.
00492 De Hond F. Aarschot (1)
01765 S-ro De Hondt Antoine Beerschotstraat 29 Antwerpen
00056 S-ro De Hondt Louis (5)
01781 S-ro De Hoon Jules Bd Frère-Orban 78 Gent
00057 F-ino De Ja(e)gher Paula Antverpeno (3) (4)
01930 S-ro De Jaegher
00493 De Jonckheere G. Handzame (1)
00494 De Jonckheere J. Kaaskerke (1)
00058 S-ro De Jonghe Maurice Sint-Cornelisstraat 51, Ronse Ronse (1) (2)
00059 S-ro De Kegel Robert (Robrecht) Denderstraat 58, Aalst Aalst (1) (5)
01321 S-ro De Kepper Gommaire Antwerpen (4)
00495 De Kesel Ger. Sint-Amandsberg (1)
00283 S-ino De Kesel M. Bondgenotenlaan 177, Leuven Leuven (1)
02137 S-ro De Ketelaere Gustave 2, Rue De Vieux Sac (1924) Brugge
02013 F-ino De Ketelaere Julienne 12, Rue St. Nicolas (1924) Brugge
00060 S-ro De Ketelaere Morris Wouters Oostenstraat 25, Antverpeno Antverpeno (1) (3) (4) (5) https://eo.wikipedia.org/wiki/Morris_De_Ketelaere
01905 S-ro De Keukelaere Kortrijk
01458 S-ro De Keukelaere Henri Etterbeek-Bruselo (5)
01327 S-ro De Keukeleire Antwerpen (4)
00496 S-ro De Keuster Fr. Herent (1)
01938 S-ino De Keyser Augusta Vanderhaegen?
00061 S-ro De Keyser Florent L. Elzenstraat 23 (1910) Antverpeno (3)
00499 S-ro De Keyzer Robert Van Der Stichelenstraat 140 Molenbeek (1)
00497 S-ro De Keyzer (De Keijzer) Adolf Pieter Van Humbeekstraat 3 En 1939: Vlaamse Steenweg 7 Brussel (1)
00498 S-ino De Keyzer (Dekeyser) Lydie P. Van Humbeekstraat 3 Brussel (1)
01314 F-ino De Kock Antwerpen (4)
00500 De Kock André Handzame (1)
00501 De Kock Dan. Handzame (1)
01301 S-ro De Koning Willem Antwerpen (4) (5)
01662 De La Haye A. Biarstraat 35 (1910) Berchem
01401 S-ro De Landsheer Gentbrugge (4)
00502 De Langhe M. Oudenaarde (1)
00503 De Lattin V. Aarschot (1)
01356 S-ro De Leener Bruselo (4)
01888 P-ro De Leersnijder Inst. S. Charles Borromée (vidu Http://www.odis.be/lnk/OR_50196)
00504 De Leeuw Fr. Staden (1)
00505 F-ino De Letter J. Wetteren (1)
01472 S-ino De Luyck Antwerpen (5)
01933 S-ro De Maertelaere Achille (Achilles, Achiel) https://nl.wikipedia.org/wiki/Achille_Bentos
00305 De Maertelaere B. Wetteren (1)
00506 S-ro De Maet Albert Woumen (1)
00507 De Man J. Sint-Gillis-Dendermonde (1)
01565 S-ro De Marré Luc
01685 P-ro De Mayer (Maeyer) Jozef Wijgmaal http://www.odis.be/lnk/PS_30008
01528 S-ro De Metsenaere Eduard Brecht
00508 S-ro De Meulder Jan Kapucinenstraat 61 Mechelen (1)
01939 S-ro De Meulemeester P.
00509 De Meyer K. Deinze (1)
00306 S-ro De Meyere Jozef Oudenaardestraat, Vichte (1)
00510 De Mol M. Torhout (1)
00062 F-ino De Moor Gento (4)
01777 S-ro De Mulder Adolf Nekkersputstraat 106 Gent
01342 S-ro De Muynck Octave Brugge (4)
02139 S-ro De Paepe Raymond 19, Rue Cardinal Mercier (1924) Brugge
00511 S-ro De Pauw Jef Koeistraat 9 Arendonk (1)
00512 F-ino De Petter Maria Koning Albertstraat Sint-Gillis-Dendermonde (1)
00513 F-ino De Petter Yvonne Kruis Sint-Gillis-Dendermonde (1)
01829 S-ro De Poorter Marcel Oudenaardsesteenweg 36 Geraardsbergen
01672 S-ro De Poortere Karlo (Charles) Deweirdt Léontine Cordoeanierstraat 20 Brugge
00514 S-ro De Preter L. Berlaar (1)
00517 F-ino De Proft Dendermondsesteenweg 25 Lebbeke (1)
00515 De Proft Al. Lebbeke (1)
00516 De Proft Maria Lebbeke (1)
00518 F-ino De Proost Vica Wampenberg 96 Arendonk (1)
00519 De Puyseleyr H. Sint-Amandsberg (1)
00520 S-ro De Pypere K. Menen (1)
01341 S-ro De Ridder Boom (4)
01588 S-ro De Ridder A. Boskant 1 Bornem
00521 S-ro De Rijck Constant Dorp Rillaar (1)
00522 De Roft Alida Lebbeke (1)
00523 De Roover A. Wetteren (1)
01455 S-ro De Roover Rik (Hendrik) Luchtvaartstraat 28 (1962) Borgerhout https://eo.wikipedia.org/wiki/Hendrik_de_Roover
01753 S-ro De Roover Wim
00063 S-ro De Rop Lode Tenberg 24, Asse (Br.) Asse (Br.) (1)
00524 S-ro De Rop Lode Tenberg 24 Asse (Br.) (1)
00525 S-ro De Roy V. Opwijk (1)
00526 De Rudder A. Brugge (1)
01688 De Ruyer Leotadio Instituut Kristus Koning Siint-Job In T Goor
00527 F-ino De Ruyver Irma Zenobe Grammestraat 58 Ronse (1)
01714 De Ruyver Joris (Georges) Broeders Van Liefde, Kasteelstraat 46 Brakel 9660 http://www.odis.be/lnk/PS_82390
00528 S-ro De Ruyver Polidoor (Poly) Stookt 178 Ronse (1)
00529 S-ro De Rybel Odiel Zegestraat 51 Mechelen (1)
00530 De Ryck C. Rillaar (1)
00531 De Ryck J. Rillaar (1)
00532 De Ryck M. Rillaar (1)
00307 De Rycke L. Anzegem
00064 F-ino De Rycke R. (Marguerite?) Gento (1) (2) (3) (4) https://eo.wikipedia.org/wiki/Jorge_de_Saldanha_Carreira
02066 S-ro De Saegher Romain http://www.odis.be/lnk/PS_10691
00533 De Scheedere Isa Wervik (1)
02178 S-ino De Schepper Syoens (Sijoens)
01788 S-ro De Schepper Roger Vereecken Monique Doornstraat 22 Wilrijk
00065 S-ro De Schutter Willy Kenens Germaine Antverpeno (2) (3) (4) (5) http://www.odis.be/lnk/PS_185232
00534 De Smedt M.L. Opwijk (1)
01719 S-ro De Smedt Petro https://eo.wikipedia.org/wiki/Petro_De_Smedt
00535 De Smet D. Harelbeke (1)
00536 De Smet Em. Deinze (1)
00537 De Smet Flor. Wetteren (1)
00538 De Smet N. Kortrijk (1)
00539 S-ro De Smet Urbain Kl. Markt 5 Ronse (1)
01446 Prof. De Smet Wim M.A. Graaf Van Egmontstraat 16 (1962) Antwerpen https://eo.wikipedia.org/wiki/Wim_De_Smet
02140 F-ino De Soete Regina De Cock? 3, Rue Du Frëne (1924) Brugge
01646 S-ro De Sutter Lucien 4 Chemin Des Pins Bruselo 1180 (1974)
00540 S-ro De Troeyer A. Gasthuisstraat 98 Arendonk (1)
00541 S-ro De Troeyer Marcel Patersstraat 157 Turnhout (1)
01596 S-ro De Valck M. Meulestedesteenweg 487 Gent
01825 S-ro De Vleeschhouwer André Van Riet Meerstraat 37 Geraardsbergen
01881 S-ino De Vleminck Christiane
00542 S-ino De Vlieger Aalst (1)
02238 S-ino De Vliegher - Pintelon Statie 22 Oostkamp
00066 S-ro De Vocht A. Ministerstraat 17, Bosvoorde Bosvoorde (1)
02215 S-ro De Vooght Pierre
01735 S-ro De Voogt Georges Guido Gezellelaan 42 Torhout
01833 S-ro De Vos Emiel Veldmuis Nederboelare
00543 De Vos G. Brugge (1)
00545 De Vos Val. Handzame (1)
01959 S-ro De Vos Willem Dirk Martensstraat 40 Aalst
00544 F-ino De Vos (Devos) Palmyre Oude Tiense Baan 22 Of 23 Korbeek Loo (1)
02185 S-ro De Vriendt Jan Sint-Annarei 10 Brugge
01345 S-ro De Vriendt (Devriendt) Leon Brugge (4)
02195 S-ro De Vrieze Jan Dirk Sanders Maria, Onderwijzeres, Brugge °28.1.1906 Gistel Drachten (NL)
00546 De Vroey B. Leuven (1)
00547 F-ino De Vuyst Paula N. De Tièrestraat 2 Aalst (1)
01518 S-ino De Waegenaere Van Reybrouck Antwerpen (5)
00067 S-ro De Waegenaere Jef
01622 S-ro De Waele E. Palfijnstraat Kortrijk
00068 S-ro De Waele Robert (kontrolota) Rainson Mechelen (1) (2) (3)
01562 F-ino De Weerd Stella
00548 De Weerdt Iv. Oudenaarde (1)
00069 F-ino De Weerdt Suz. Oudenaarde (2)
00549 De Wilde Alb. Wetteren (1)
01310 S-ino De Winter Antwerpen (4)
00550 S-ro De Winter Pol Straatje Zonder Eind 1 Mechelen (1)
00070 F-ino De Winter S. (kontrolota) Bertem (kontrolota) Bertem (1) (2)
01994 S-ro De Wit Maurits Ninovestraat 34 Erembodegem Terjoden
00551 De Witte A. Harelbeke (1)
00552 De Witte G. Harelbeke (1)
02079 S-ro De Wolf Karel Van Caillie Helene Zuidzandstraat Brugge https://nl.wikipedia.org/wiki/Karel_De_Wolf_(volkskundige)
00553 De Wulf K. Torhout (1)
00554 S-ro De Wyndt Raf Wilrijk (1)
02049 S-ro De Zeine (Dezeine) Julien Brugge
01384 S-ro De Zutter Gent (4)
00555 S-ro De Zutter Fr. Weststraat 101 Blankenberge (1)
00556 Debaere Cl. Beveren Aan De Leie (1)
00557 S-ro Debbaut Remi Zwaluwstraat 41 Oostende (1)
00558 Debeen S. Oostende (1)
00071 S-ro Debrouwere Gerard Boudens Yvonne Magdalenastraat 29, Kortrijk Kortrijk (1) https://eo.wikipedia.org/wiki/Gerard_Debrouwere
00559 Debrouwere Julia Onze-Lieve-Vrouwestraat 2 Kortrijk (1)
02105 S-ro Debrouwere K.
01399 S-ro Debruycker Pierre Gent Gentbrugge (4)
00560 Decaesstecker Iv. Kortemark (1)
00052 S-ro Decaluwe (De Caluwe) Albert Overleistraat 40, Kortrijk Kortrijk (1) (2)
00561 S-ino Decavele Denise Gheysens Tuinstraat (1977: Dorpsstraat 67) Harelbeke (1)
01652 S-ro Dechesne René Rue Du Progrès 133 (majo 1929); Rue Ernest Solvy 1 Sclessin (junio 1929) Ougrée
00562 S-ro Decleer G. Torhoutsesteenweg 150 Oostende (1)
00563 Declerck J. Bredene (1)
00564 S-ino Declerck Y. Torhoutsesteenweg 219 Oostende (1)
00565 S-ino Declercq Kortemark (1)
00264 P-ro Decoene Joseph Rue De La Grande Tripperie 17, Mons Mons (1) http://www.odis.be/lnk/PS_77793
01884 S-ro Decoene R. Aalbeekse Steenweg 56A Kortrijk
00566 Decorte A. Wervik (1)
01442 S-ro Decorte Prosper (Arni) Inst. Sint-Kamillus Bierbeek http://www.odis.be/lnk/PS_82660
00567 S-ro Decoster A. Wayezstraat 210 Anderlecht (1)
02008 S-ro Decoster Jos (Joseph, Jozefo) Verhelst Cecile Post Geedziĝo: Croegstr. Woluwe St. Lambert Brugge
00568 Decoster L. Oostende (1)
02188 S-ro Decoster R. Brugge
01967 Decoster (De Coster) Charles (Karel) Brugge
01736 S-ro Decostere Gerard Leynseelstraat 46 Avelgem 8580
00569 Decuyper R. Oostende (1)
01835 S-ro Defour Leo (Leon) Verpoot Lucienne
01984 S-ro Defrance L. Joseph Leuven
00570 Defrancq W. Wevelgem (1)
00571 Degraer And. St. Louis (1)
00572 F-ino Degraeve Rosa Peter Benoitstraat 27 Oostende (1)
00573 F-ino Degrauwe M. Esen (1)
00574 S-ro Dehaene Julius Harelbekestraat 5 Deerlijk (1)
02197 Dehareng L. 51, Rue Des Trois Rivages Wandre 4520
01581 F-ino Dehertoghe Maryvonne
01988 S-ro Dehollander Stef Dranouter - Wulvergem https://www.co7.be/collectie-de-speelberg-
00575 S-ro Dejaegher Lucien Merkem (1)
00576 S-ino Dekesel A. Bondgenotenlaan 177 Leuven (1)
00577 S-ro Deketelaar R. Markt Diksmuide (1)
00578 S-ro Dekeuleneer Gast. Vier Windenstraat 84 Sint-Jans-Molenbeek (1)
00579 S-ro Dekeyser Theop. Berg Op Zoom Torhout (1)
01752 S-ro Dekkers Jos
00308 S-ro Deknudt Deerlijk
01887 Prof. Delaere Camiel? Kolegio St. Amand Kortrijk http://www.odis.be/lnk/PS_31923
00580 Delaet J. (Joz.) Geel (1)
02138 S-ro Delannoy René 2, Rue De Jerusalem (1924) Brugge
01287 S-ro Delatte Lucien Rue St. François 36 Nivelles
01371 S-ro Delavignette Charleroi (4)
02110 S-ro Delbaere Albert
00581 Delbaere G. Komen (1)
02209 S-ro Delcloo Henri
01370 S-ro Delcourt Charleroi (4)
01776 S-ro Delcourt Marcel Parc Des Francs, 48 Rue Marc Sangnier Tourcoing
00072 Deleener (2)
00582 S-ro Deleforterie Guido Beverenstraat Lichtervelde (1)
00583 S-ro Deleforterie O. Beverenstraat Lichtervelde (1)
00584 F-ino Delesie Anna Plaats Vichte (1)
01643 S-ro Delforge Marcel Rue Des Glacières 16 Charleroi Marcinelle 6001 https://eo.wikipedia.org/wiki/Marcel_Delforge
02090 S-ro Delfosse Hector https://fr.wikipedia.org/wiki/La_Danse_des_canards
01723 Inĝ. Delhaye R.J.
01922 S-ro Deligny Ernest Estis Fraŭlo Saint-Omer https://eo.wikipedia.org/wiki/Ernest_Deligny
00585 Delmote P. Petegem (1)
01902 Delpierre Margaretha? Kortrijk
00073 F-ino Deltombe Paula Bruselo (2) (3) (4)
01916 S-ro Deltour Robert Groeningelaan 46 Kortrijk
01492 Prof. Delvaux L. Ch. Charleroi (5)
01366 S-ino Delvoye Charleroi (4)
01494 Prof. Demaegd Emile Mons (5)
01693 S-ro Demaeght Paul Ernest Claesstraat 52 (ĉ. 1980) Zichem 3280
02016 S-ro Demailly Leon De Panne
00074 S-ro Deman Frans Rabotlaan 131 (laŭ Kondolencalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Gent (2)
01631 S-ro Demarque André Louvain-la-Neuve
01738 S-ro Demasles A. https://eo.wikipedia.org/wiki/Alice-Leontine_Farges
01958 S-ro Demesmaeker Louis Aalst
02189 S-ino Demeulenaere David Verstrynghe Irene (Sijsele) Brugge
00586 S-ro Demeulenaere Victor Stadenstraat 20 Kortemark (1)
00075 S-ro Demey Adr. Kortemark (1) (2) (3)
00587 S-ro Demey R. Sint-Paulusstraat 7 Oostende (1)
01712 S-ro Demey Urbain Pardoen Marie Louise Kortrijk
00588 Demeyere Anna Zwevegem (1)
00589 S-ro Demeyere Jos Oudenaardestraat Vichte (1)
00590 S-ro Demeyere Kamiel Hugo Verrieststraat 1 Vichte (1)
00591 S-ro Demoen R. Maria Doolaeghestraat Diksmuide (1)
00592 S-ro Demol Gerard Brilstraat 7 Torhout (1)
00593 S-ro Demol Maurits Brilstraat 7 Torhout (1)
00594 F-ino Demol Rachel Brilstraat 7 Torhout (1)
02083 S-ro Demonty Marc Missionarissenlaan 39/5 Brussel 1080
00595 S-ro Demuynck Emiel Elisabethlaan 46 Kortrijk (1)
00596 S-ro Denecker And. Langestraat 37 Blankenberge (1)
01987 S-ro Deneus Alfred F.I.C. Bd Frère Orban Gent
00597 Deneve Denise Zwevegem (1)
00598 Denhaerinck A. Anzegem (1)
01435 D-ro Denoël Pol Lièĝo https://eo.wikipedia.org/wiki/Pol_Denoël
02232 S-ro Denys Edgard
01920 S-ro Denys Gaston P. Benoitstraat Kortrijk
00261 S-ro Depijpere K. Kortrijkstraat 160, Menen Menen (1) (3)
00599 S-ro Deprez André Gistelse Steenweg 389 Sint-Andries Brugge (1)
00600 S-ro Deprez Marcel Zwevegem (1)
00601 Derbaix M. Brugge (1)
02042 S-ro Derdeyn Roger ONZIA Julia Brugge, Poste Westerlo
00076 S-ro Derese Gust Hofstraat 25, Gent Gent (1)
00602 Derese Gust Gent (1)
00077 Derieuw (2)
00603 S-ro Derks A.J.S. Mortselseweg C 281 Gemert (N.B) (1)
01474 S-ro Derks Jos Bruselo (5)
02096 S-ro Dermaut M. (?)
00078 S-ro Dervaux Sylvain Paula Redig († 11.5.1951) Rue Du Fer à Cheval (Hoefijzerlaan) 24, Brugge (laŭ Kondolencalbumo A.J. Witteryck, 1934) Kaprijke (2)
01522 S-ro Derweduwen Jules Antwerpen (5)
01786 S-ro Derzelle
00604 F-ino Descamps E. Bakelaarstraat 56 Mechelen (1)
00605 Descamps M. Roeselare (1)
00606 Deschoenmaker M. Zarren (1)
00607 F-ino Desimpelaere Maria Serpenthoek Woumen (1)
00608 S-ro Desmedt Valère Serpenthoek Woumen (1)
00609 S-ro Desmet Dan. (Daan) Onder De Bomen 87-4 En Markt 38 Harelbeke (1)
00610 Desmet Ger. Zwevegem (1)
00611 S-ro Desmet Norbert Pluimstraat 142 Kortrijk (1)
01544 S-ro Desonay J. Place Des Glorieux Spa
01768 S-ro Destabelle Roger Avenue Brunard 2 Fleurus 6220
01502 F-ino Destaute Yvonne Gent (5)
00612 S-ro Detailleur Frans Batavialaan 40 Roeselare (1)
01848 S-ro Dethier Armand Bruselo
01351 S-ino Detry Bruselo (4)
01820 S-ro Devenyn Mark Servaeslaan 50/608 Waregem Deerlijk(1975)
01878 S-ro Devigne (De Vigne) J.O. (Julius) https://nl.wikipedia.org/wiki/Julius_De_Vigne
00613 F-ino Devinpoter J. Ijzerlaan Diksmuide (1)
01809 S-ro Devleesshouweer Eng. Vaartstraat 16 Leuven 3000
02109 S-ro Devolder Marc (Mark)
00614 S-ro Devos Albert Woumen (1)
00615 S-ro Devos Cyriel Woumen (1)
00616 Devos Gilb. Anzegem (1)
01733 S-ro Devreker Diksmuide 8160
00618 Devroe W. Wervik (1)
00619 F-ino Devroey Berthe (Bertha) Tiensestraat 238 Leuven (1)
00620 Devuysder E. Diksmuide (1)
02100 S-ro Dewachter S.
02107 S-ro Dewerchin A.
01486 F-ino Dewez Fany Bruselo (5)
01807 S-ro Dewit Maurice Erembodegem
00621 S-ro Dewitte Germain Onder De Bomen Harelbeke (1)
00622 S-ro Dewitte Leon Zwevegem (1)
00079 Dewolfs (2)
00623 Dewulf K. Torhout (1)
00625 S-ro Dhaenens E. Plantenstraat 54 Oostende (1)
00624 Dhaenens (D'Haenens) Ct. (E.) Brugge (1)
00631 F-ino Dhondt J. De Smet De Nayerlaan 83 Blankenberge (1)
00632 Dhondt M. Blankenberge (1)
00633 F-ino Dhondt M.L. De Smet De Nayerlaan 83 Blankenberge (1)
01925 S-ro DHulster André Boudt Thérèse Oostende
00280 F-ino Dhuyvetters Raphaele Bomastraat 38, Gent Gent (1)
00639 F-ino Dierckx Fr. Paleisstraat 118 Antwerpen (1)
00640 Dierckx Mia Turnhout (1)
00641 Dierens M. Wetteren (1)
00642 S-ro Dilen Jos Viaenenstraat 26 Turnhout (1)
00643 S-ro Dilkens Jan Korte Pastorijstraat 5 Berchem (Antw.) (1)
01307 S-ro Dillen Jean Antwerpen (4)
02033 S-ro Dillen Willy
02141 F-ino Dobbelaere Germaine Quai Louis Coiseau (1924) Brugge
00644 S-ino Dockx Maria Dorpsstraat 165 Burcht (1)
01461 S-ro Dodson Richard Sidonie? Antwerpen (5)
01980 S-ro Doms H. Antwerpen
00645 S-ro Doornaert Antoon Stasegemstraat 97 Harelbeke (1)
02040 S-ro Dopere Johan
01506 F-ino Dorsinfang Jeanne 57, Rue Henri Lemaître ((laŭ Kondolencalbumo De A.J. Witteryck, 1934)) Namur (5)
01507 F-ino Dorsinfang Louise 57, Rue Henri Lemaître (laŭ Kondolencalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Namur (5)
01721 S-ro Dossche Hugo Blendeman Eliane
02142 S-ro Dotselaere (Dosselaere) Gustave 21 Boulevard Conscience (1924) Brugge
02194 S-ro Douchamps Louis
01908 S-ro Doumen Pieter Jan Hechtel-Eksel (2014)
00080 F-ino Doutreligne Jeanne (verŝajne, Menciita En BE Aug-sep 1925 Place Du Commerce 11 Gent (4)
01837 S-ro Douven
01599 S-ro Douwen Jos. Aug. Van Daelstraat 2 Wilrijk
01564 F-ino Drèze Lambertine Rue Louvrex 105, Lieĝo Liège https://eo.wikipedia.org/wiki/Lambertine_Dr%C3%A8ze
00646 S-ro Druant Celestin P. Van Humbeekstraat 3 Brussel (1)
00647 S-ino Druant Irma P. Van Humbeekstraat 3 Brussel (1)
02193 S-ro Drubbel Joseph Hoste? Brugge
02175 S-ino Du Bus Chr. Vicgrafino 9 Rue Adriaan Willaert (1924) Brugge
00081 S-ro Dubois Kamiel Brugstraat 26 Bilzen (1) (2)
01583 S-ro Duchesne Arthur
01863 S-ro Dufourmont J.
01550 P-ro Dumoulin Louis http://www.odis.be/lnk/PS_90817
01362 D-ro Dupont Bayne-Heusay (4)
01830 S-ro Dupont André Hunnegemstraat 29 Geraardsbergen
01739 S-ino Dupont Denise 16 Rue De La Henne Embourg 4920 (Liège)
01606 S-ro Dupont François 54 Rue Rodolphe Antwerpen
00648 S-ro Dupont M. Beerststraat Diksmuide (1)
00649 Duprez J. Brugge (1)
00650 Durant C. Brussel (1)
02087 S-ro Durieu M. Ieper
01741 S-ro Durieux Theo (Théodore) Dodoensstraat 34 Borgerhout
01791 S-ro Durwael Ivo https://eo.wikipedia.org/wiki/Ivo_Durwael
01372 S-ro Dusurgey Charleroi (4)
01273 S-ro Duverdyn (Duverdijn) Hector Debauche Jeanne (+12.8.1910) Collar Mansionstraat 18 Brugge (1910); Villa La Scarabée, St. André (laŭ Kondolencoalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Brugge (1911)
00651 Duvillers N. Sint-Katherine Kortrijk (1)
01801 S-ro Duyck Gorik Harmoniestraat 47 Turnhout
02119 S-ro Duynslager Roger Kortrijk
00082 S-ro Eeckhout Remy Spaarzaamheidstraat 25, Aalst (1) (2)
01405 S-ro Eggerich Gentbrugge (4)
01703 S-ro Eneman Julien
01802 S-ro Engelen Nic Rodenbachlaan 74 Turnhout
01687 F-ino Enzlin A. Frederik De Merodestraat 19 Berchem
01373 S-ro Ernst Charleroi (4)
01949 Ernst Elfriede Bruselo https://eo.wikipedia.org/wiki/Elfriede_Ernst
01679 P-ro Ernst Robert Am Kloster 2 Eupen
02118 Esquenet
00652 Eyckmans J. Aarschot (1)
00084 S-ro Faes Auguste Antwerpen, Herentals (protokolaro BGE 26.4.1937) (2) (5)
01527 S-ro Faes Gustave J.A.
00288 F-ino Fall Doris Northcote Road 18, Wolthamstow F17 Wolthamstow F17 (1)
00653 F-ino Fallein El. Vernieuwestraat 3 Blankenberge (1)
00654 F-ino Fallein M. G. Gezellestraat 10 Blankenberge (1)
00655 Falleyn B. Blankenberge (1)
00656 Falleyn M. Blankenberge (1)
00284 S-ro Farrand J. Buckingham Road 22, Doncaster, Yorkshire Doncaster, Yorkshire (1)
00085 S-ro Faveere Gerard Statiestraat 21, Vichte (1) (2) (3)
00086 F-ino Feneuil M.F. Heembeekstraat 196, N.O. Heembeek N.O.Heembeek (1) (4)
01632 S-ro Fernandez Alberto Gent
01810 S-ro Fertinel Jean-Pierre Steenhuffel
00286 S-ro Feryn (Ferijn) Camiel (Kamiel) Weststraat 47, Lichtervelde Lichtervelde (1)
02143 S-ro Fichefet Nestor 7, Rue De Roumanie (1924) Oostende
00657 S-ro Fiems Joris Schaakske Torhout (1)
00658 S-ro Fiems René Schaakske Torhout (1)
01775 S-ro Fighiera Gian Carlo Sikorska Ada (°26.1.1929, +16.8.1996, 7.8 En Torino Laŭ Vikipedio) Karmelietenstraat 9a (ankaŭ Eo-sidejo) https://eo.wikipedia.org/wiki/Ada_Fighiera-Sikorska
01316 S-ro Fillet Antwerpen (4)
01618 S-ro Finebloom Hym. Wipstraat 8 (1910) Antwerpen
01276 S-ro Finet Adolf Constitutiestraat 123 (1910) Antwerpen
01317 S-ro Finnet Antwerpen (4)
01877 S-ro Fiten Frans Rijselsebaan 29 Antwerpen West
01579 S-ro Flament Pierre
01417 F-ino Flourens Jeanne Béziers (4) https://eo.wikipedia.org/wiki/Jeanne_Flourens
00087 K-do Follman (2)
00270 S-ro Fonder Ger. Eglantierlaan 29, Antwerpen Antwerpen (1) (3)
00309 Fontaine J. Oudenaarde (1)
01551 P-ro Fonteyn Petrus (Peter, Piet) Missie Heilig Hart, Brusselse Steenweg 127 Asse http://www.odis.be/lnk/PS_68867
00659 F-ino Forestier M. Van Maerlantstraat 127 Blankenberge (1)
00660 S-ro Forier Maurits Diegemstraat 122 Zaventem (1)
00661 Foulon G. Wevelgem (1)
00662 S-ro Foulon Maurits Wilgenstraat 14 Roeselare (1)
00663 Fouquaert M. Wetteren (1)
01377 S-ro Fouquet Joseph Gent (4)
00664 F-ino Fournoy M. Sartlaan 84 Oostende (1)
02022 S-ro Franchoo André Boey Julia Varsenare
00089 S-ro Frantzen (Franzen, Frantsen) Frans Tiensestraat 106 (ook Achturenstraat Kessel-Lo) Leuven (1) (3)
02018 S-ro Franzmann Carl Groesbeek (1938)
01649 S-ro Frederickx Eddy Paasbloemstraat 31, Ankaŭ Hennepstraat 10 Merksem 2060
01821 S-ro Frenssen Leo
02038 S-ro Fritz Charles Charleroi
01552 S-ro Froment J.
01889 S-ro Gaeremynck Boulevard Du Midi Kortrijk
01368 F-ino Galand Charleroi (4)
00665 F-ino Gallet G. Poststraat 3 Oostende (1)
01525 S-ro Ganton Georges Bilzen
02092 S-ro Garcet Robert https://fr.wikipedia.org/wiki/Robert_Garcet
00666 Gastin A. Aarschot (1)
00667 Gastin M. Aarschot (1)
01690 S-ro Gauvin Jules 47 Rue Virgile Bruselo 1070
01991 Gedeon (broeder) Inst. St. Bernard Manage
00668 S-ro Geenens Marius Sint-Corneliusstraat 67; Sint-Cornelisstraat 13 (ĉ. 1932) Ronse (1)
00669 Geenens R. Ronse (1)
00670 Geens Ronse (1)
00671 Geeraerd Al. Oudenaarde (1)
00672 S-ro Geeraert Jeroom Maria Goedendaglaan 74 (ĉ. 1976: Willem Telllaan 2 Diksmuide) Kortrijk (1)
00673 S-ro Geerinck René Kard. Mercierplaats Sint-Niklaas-Waas (5)
00674 F-ino Geeroms Elza Molenstraat 30 Aalst (1)
00090 F-ino Geers B. (Blanche?)
01575 GEGO
00675 F-ino Geldof Andrea Rooneverdriet Woumen (1)
00676 F-ino Geldof Gabriella Rooneverdriet Woumen (1)
00677 S-ro Geldof Jozef Schrevelstraat Woumen (1)
00678 F-ino Geldof Maria Rooneverdriet Woumen (1)
00679 Gelle Alb. Bertem (1)
00680 S-ro Gemert Th. Begijnhof Arendonk (1)
00273 S-ro Genar Jozef (Jos) Paulus Beyensstraat 173, Deurne Deurne (1)
00091 S-ro Génin Louis (2)
01633 S-ro Gérard Raymond
01675 Geron J.M. Rue De Marteau 119 Verviers
01702 S-ro Gesquiere Daniel Nieuwpoort
00266 S-ro Geukens Lodewijk (Louis) Millen (Limb.) (1)
01843 S-ro Geukens Louis Langstraat Millen Limburg
00681 Geuns Jos Mol (1)
00682 Geuns M. Mol (1)
00683 Geuns P. Mol (1)
01326 S-ro Geyrinckx Antwerpen (4)
00684 S-ro Geysels Louis Albertlaan Aarschot (1)
00092 P-ro Ghesquière Arnold Brugge (2) http://www.odis.be/lnk/PS_6881
01720 S-ro Ghiselin Charles Tournai
00685 F-ino Ghys Aimée Pieter Tacklaan 101 Kortrijk (1)
00686 F-ino Ghysselinckx L. Van Duysestraat 24 Dendermonde (1)
01320 S-ro Giffroid Antwerpen (4)
01601 S-ro Giffroid Van Diepenbeeckstraat 26 (1910) Antwerpen
00093 F-ino Giffrois Céline Antverpeno (4)
00687 Gille Alb. Bertem (1)
01420 S-ro Gilot Andrimont (4)
01948 S-ro Giloteaux Lucien Topor Von Waldowski Lilli (+ Roubaix 25.11.2013, 89jara) 3/6 Allée Béranger Croix 59170
00094 S-ro Giminne Armand Bruselo (4)
00688 S-ro Goddyn Florent Statiestraat Lichtervelde (1)
01814 S-ro Godeleyne Willy Tessenderlo
01694 S-ro Godts A. Hamerstraat 17 (ĉ. 1980) Genk 3600
00689 S-ro Goemaere A. Sint-Jacobs-Kapelle (1)
00690 S-ro Goes Frans A. Liebaertstraat 69 Oostende (1)
01620 S-ro Goethals Ernest Mols Josephe Doornijkstraat (1928) Kortrijk https://nl.wikipedia.org/wiki/Goethals_(familie)
01868 S-ro Goethals Paul Vandorpe (Van Dorpe) Beheerstraat (rue Du Gouvernement) 77 (ankaŭ 27) Kortrijk
00691 Goethals R. Borgerhout (1)
01890 S-ro Goffinet Alexis Boulevard Du Midi 99
02129 S-ro Golsteyn (Goldstein) (Goldsteyn) Gerard (menciita En Kunveno 6.12.1949)
01891 S-ro Goorieckx J. Moeskroenstraat Kortrijk
01393 F-ino Goosens Gent (4)
01659 Goosens A. Lange Leemstraat 376 (1910) Antwerpen
00692 F-ino Goossens Bertha Dorp Rillaar (1)
00693 Goossens F. Rillaar (1)
01278 S-ro Goossens Ad. Antwerpen
01591 S-ro Gordon M. Statiestraat 3 Geel
02025 S-ro Goris Roger Cludts Denise Hamme-Mille
01491 S-ro Gossiaux Victor Albert Von Barystraat 6 Antwerpen (5)
00694 S-ro Govers B. Waterwerkstraat 1 Oostende (1)
00695 Govers R. Oostende (1)
00696 F-ino Grandjean J. Gelrodeweg 28 Aarschot (1)
01281 S-ro Grégoir Louis Bruselo
01794 S-ro Gregoir Yvonne Fr. Craeybeckxl. 4/13 Deurne 2100
00095 S-ro Groothaert Georges Jeanne? Rue Général Leman 8 (laŭ Kondolencalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Brugge (2)
00096 S-ro Groverman Robert Maria De La Kethulle, Tweede Huwelijk Met Marie Madeleine Mestdagh Je Mortodato: Sint-Jorisstraat 35 Gentbrugge, Brugge (2) (3) (4) (5)
00697 Gryp G. Wingene (1)
01946 S-ro Guerra Ernesto (tria) Vandommele Celina
02006 S-ro Guillaume Gustave Eugène (G.E.) De Foor Alice 42, Rue Des Marchands (1924) Brugge
01919 S-ro Guillaume Joseph Elève Aviateur Wevelgem
00097 F-ino Guilliaume Anna Bruselo (4)
00698 S-ro Guillierme Olivier Heilige Geeststraat 9 Kortrijk (1)
00098 F-ino Gunzburg Eugénie Eble Korte Herentalsstraat 17 Antwerpen Antwerpen (4) https://nl.wikipedia.org/wiki/Nico_Gunzburg
00699 Gurdebeke L. Brussel (1)
01698 S-ro Gysel André Woumenweg 162 (laŭ Adresaro ĉ. 1980) Warande 4B (ĉ. 1976) Woumen 8178
00700 F-ino Gysemans J. Heist-Goor (1)
00701 S-ro Gysen Jan Liersesteenweg 233 Mechelen (1)
00702 S-ro Gysen Jef Pennepoelstraat 28 Mechelen (1)
00703 Gysselinck L. Zwevegem (1)
01451 S-ino Haazen Eva Marien - Van Stormbroek De Bilt (NL)
01726 S-ro Haazen Jo https://eo.wikipedia.org/wiki/Jo_Haazen
02144 F-ino Haazen Marie Grand Hôtel Du Sablon (1924) Brugge
02145 S-ro Haelewyn August 3, Quai Des Dominicains Brugge
00704 Haghebaert A. Snaaskerke (1)
00705 S-ro Haghebaert Alb. Markestraat 118 Marke (1)
01468 S-ro Haillez René J. Watermaal - Bruselo (5)
00099 S-ro Haine Edouard Ruisboek - Bruselo (4) (5)
01704 S-ro Hallet Désiré Morgenthaler Alice (sekretariino De Esperantogrupo De La Chaux De Fonds, Svislando
01408 S-ro Halleux Liège (4)
00706 Hamerlinck R. Gent (1)
00100 F-ino Hansen Adrienne Antverpeno (4)
00101 S-ro Hanssens Jan Claeys Marie-Louise https://eo.wikipedia.org/wiki/Jan_Hanssens
00102 S-ro Hart Pedro (Pieter) Prins Albrechtstraat 74/76, Brussel Brussel (1) (2)
01653 Hartman K. Potgieterstraat 1 Antwerpen
00103 S-ino Hassewer Elvira Marie Virginie S-ro Champy Léon Paul Alexandre Germain
00104 S-ino Haudebine Madeleine Foing https://eo.wikipedia.org/wiki/Madeleine_Foing-Haudebine
01851 S-ro Hault Ch.
02146 S-ro Hautekiet Firmin 116, Rue Des Bouchers Brugge
01760 S-ro Hautstont Jean https://eo.wikipedia.org/wiki/Jean_Hautstont
01279 Prof. Havermans Ant. Leliestraat 10 (1910) Berchem
00707 Haysman Od. Ronse (1)
01347 S-ro Hecq Bruselo (4)
01857 S-ro Heffinck Gerard Callemeyn Maria
01654 S-ro Heidendal L. Arendonk
00088 S-ro Heidler Franz Mol, Geel
02011 S-ro Heinkens Richard
02147 F-ino Heinkens Yvonne 9, Place De La Monnaie (1924) Brugge
02208 S-ro Helbig Gustave Brugge
02002 S-ro Hellebaut Robert http://www.odis.be/lnk/PS_82649
00287 S-ino Hellinx Annie Oldenbarneveltlaan 25, Hilversum Hilversum (1)
00708 S-ro Helsen Michel Leuvensestraat 55 Aarschot (1)
00709 S-ro Helsmoortel Is. Gelijkheidsstraat 34 Oostende (1)
00106 S-ro Hendrickx Gento (4)
01411 S-ro Hendrickx Mortsel (4)
00105 Hendrickx Sis. (2)
01496 F-ino Hendrix Clemente Gent (5)
00710 S-ro Henneco A. Statiestraat Diksmuide (1)
02148 F-ino Hennico Marie Waterslag Dudzele (1924)
01750 Henquinez Marie Thérèse 1171 Sint-Maartensdal Leuven 3000
01540 S-ro Henraut A. 30 Rue Ferrer Lodelinsart
00711 F-ino Herckens J. Veluwestraat 3 Mechelen (1)
01305 S-ino Herickx Gabrielle Antwerpen (4)
01480 S-ro Hérion Joseph 8, Rue Des Raines (laŭ Kondolencalbumo A.J. Witteryck, 1934 Kaj Slipo En FelixArchief ĉ. 1965) Verviers (5) https://eo.wikipedia.org/wiki/Jozefo_Hérion
01673 S-ro Herla Julien Verviers
00712 Herman Jos Burght (1)
00107 S-ro Herman O. Gento (3) (4)
00713 S-ro Hermans Roger Gistelse Steenweg 93 Sint-Andries Brugge (1)
00714 S-ro Herreboudt W. Weststraat 145 Blankenberge (1)
00715 F-ino Hervens H. Leuven (1)
00716 S-ro Hespel L. Wevelgem (1)
00108 Hessens M. Bruselo? (2)
01374 S-ro Heusdain Charleroi (4)
00109 S-ro Heuts J. Doormanstraat 20, Schaesberg Schaesberg (1) (4)
00717 F-ino Heydendal M. Steenweg Op Turnhout Arendonk (1)
00718 F-ino Heydendal Maria Schotelven 4 Arendonk (1)
00719 F-ino Heyens H. Sanderusstraat 52 Antwerpen (1)
01395 F-ino Heylesonne Gent (4)
01853 S-ro Heytens Pascal Sint-Jozefstraat 74 Roeselare 8800
02177 Prof. Hill Albert
01732 S-ro Hillegom Broedersschool, Keizersstraat Diksmuide 8160
01386 F-ino Höbisch Gent (4)
00110 F-ino Hôbisch Hélène Gento (4)
00111 S-ro Hodler Hector https://www.wikidata.org/wiki/Q12608
01828 S-ro Hoebeke Leon Kleine Karmelietenstraat 70 Geraardsbergen
00720 S-ro Hoebeke Maurits 11 Julilaan 65 Kortrijk (1)
00721 Hoffelinck J.P. Meire (1)
00722 S-ro Hoffelinck Prosper Cauwenbergstraat 180 Meire (Aalst) (1)
01414 F-ino Hoffmann Spa (4)
00112 F-ino Hoffmann Louise Bruselo (4)
01566 F-ino Hofkens Mathilde Everaertstraat 34 Antwerpen
00723 S-ro Holtzer Aimé Langestraat 10 Blankenberge (1)
00193 S-ro Honinckx (Honincks) E.V. La Plante (Namur) (4)
01545 S-ro Horowitz Max Antwerpen
01656 Hotton E. Ath
01892 Prof. Houdeghem Kolegio St. Amand Kortrijk
00113 Houfe (2)
00724 S-ro Houpe Luc Frère Orbanstraat 148 Oostende (1)
00725 Huber M. Hasselt (1)
02010 S-ino Hubrecht Georgette Malbert André, Parijs (verloofd In 7/1932 Volgens Verslagboek BG)
01913 S-ro Hubrecht Maurice Leiestraat 11 Kortrijk
01533 S-ino Hubrecht Yolande Vrielynck Hugo, Dagbladschrijver, Licentiaat En Handels- En Consulaire Wetenschappen, °21.6.1910 Brugge 13, Rue Du Laurier (laŭ Kondolencoalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Brugge
00726 F-ino Hubrechtsen M.J. Sint-Jorisstraat 4 Oostende (1)
00727 S-ro Hugaerts L. Lange Molenstraat 58 Vilvoorde (1)
00728 S-ro Huon Arm. Leuvensesteenweg Kumtich (Tienen) (1)
01798 Huybrechts Pansy Rozendreef 33 Kalmthout
00729 S-ro Huybrechts René Wampenberg 206 Arendonk (1)
02071 S-ro Huybrechts Willy Kalmthout
01536 S-ino Huyghe Marguerite De Baets Hilarius 1 Quai De La Poterie (laŭ Kondolencalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Brugge
01748 S-ro Huyghebaert P. 15 Grand Place Nieuwpoort
00114 S-ro Huysman J. Em. Maxlaan 74 Schaarbeek (ĉ. 1932) Sint-Joost-ten-Node - Bruselo (2) (5)
01972 S-ino Huysmans Rosetta Van Herck N.
00730 F-ino Ide Germaine Landbouwschool Arendonk (1)
00731 Isenbaert P. Zwevegem (1)
00732 S-ro Iserentant Roger Schepens Blanche Blankenbergsesteenweg 72, Ekde 1963 Kerklaan 61 Brugge (1)
02130 S-ro Isselée
01277 S-ro Istace JeanB. SHeerenstraat 105 (1910) Borgerhout
00733 S-ro Istas Karel Kapucienenvoer 74 Leuven (1)
02245 S-ro Jacob Arto (Arno, Antoon) Borgerhout https://nl.wikipedia.org/wiki/Antoon_Jacob
00734 F-ino Jacobs Fl. Schoonenberg 116 Mechelen (1)
00735 S-ro Jacobs Frans Markt 57 Arendonk (1)
01845 S-ro Jacobs Ghislain Vanhelmont (Vanhelmond?) Paula Kessel-Lo (Leuven)
00115 S-ro Jacobs Jan (Jean) Vanderstegen Boomsesteenweg 444 Antverpeno (1) (3) (4) https://eo.wikipedia.org/wiki/Jan_Jacobs
00116 F-ino Jacobs Maria Borgerhout Antwerpen (2) (5)
01443 S-ro Jacobs René 94 Rue Général Eenens Bruxelles 3
01523 F-ino Jacques Jeanne Antwerpen
02068 S-ro Jadem Paul Everaert Yolande °24.2.1923 Brugge, Poste Germanio
00117 S-ino Jakobson Agnes (2)
01876 S-ro Jamart Edgard Hasselt
01602 S-ro Jamin Joseph (Jos.) Bruselo https://eo.wikipedia.org/wiki/Joseph_Jamin
01604 S-ro Jamin Leopold 92 Avenue Isabelle Antwerpen
01610 S-ro Jansen Louis 43 Rue Van Artevelde Antwerpen
00736 F-ino Janssen Irma Kalken (1)
00118 Janssens C.J. (2)
02032 S-ro Janssens Fons Essen
02149 S-ro Janssens Francois 59, Rue Des Oies (1924) Brugge
02200 S-ro Janssens Frans Antwerpen
00737 S-ro Janssens Gerard Ravenstraat 109 Leuven (1)
02213 S-ro Janssens Gust (August) (1873-1924) Kerkstraat Antwerpen https://nl.wikipedia.org/wiki/Drukkerij-Uitgeverij_Gust_Janssens
00738 Janssens J. Mol (1)
01485 S-ro Janssens Jozefo Antwerpen (5)
01476 S-ino Janssens Lucette Faes Auguste Antwerpen (5)
00739 Janssens M. Mol (1)
02226 F-ino Janssens R. Nieuwpoort
00119 S-ro Jaumotte Maurice Loquet Marguerite De Bruynlaan 44 Wilrijk (2) (3) (4) (5) https://eo.wikipedia.org/wiki/Maurice_Jaumotte
00740 Jegers Eug. Aarschot (1)
02227 S-ro Jehansart Vital
00120 F-ino Jennen Marie Antoinette (Antoinette) Rue D Albanie 72, Saint-Gilles (laŭ Kondolencalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Bruselo (5)
00310 S-ro Jochmans Joz. (Jos) Ootmoedigestraat 116, Kumtich (Tienen) (1)
00741 F-ino Jonckheere J. Hogebrug Kaaskerke (1)
01289 S-ro Jongen Jean Seraing
00742 S-ro Jooris H. Aarschotstraat 252 Brussel (1)
00743 Joye Alf. Roeselare (1)
02055 F-ino Jurion (Jorion) Rosa Brugge (1946), Sijsele (1949), Westmalle (1952-1960)
01514 S-ro Kaplan Boris Antwerpen (5)
00121 S-ro Karnas Juul Verhoeven Irma Antverpeno (1) (3) (4) https://eo.wikipedia.org/wiki/Juul_Karnas
01294 S-ro Kehlet Torben Eliza Kehlet - Weide https://eo.wikipedia.org/wiki/Torben_Kehlet
02150 S-ino Kemp Beatrice Ronse 67, Boulevard Pierre Tack (1924) Kortrijk
00122 D-ro Kempeneers Paul 19 Av. Montjoie Uccle Bruselo (2) (3) (4) (5)
01553 D-ro Kempeneers Paul T.C.
02054 Prof. Ken T.
00123 F-ino Kenens Germaine Antverpeno (4) (5)
00744 S-ro Kennes Fr. Van Hallestraat 20 Deurne (1)
01519 F-ino Kennes Jeanne Antwerpen (5)
00745 S-ro Kennis Joris Gent (1)
01819 S-ro Kerckhof Gabriel Voorzorgstraat 2 Menen
02124 S-ro Kerckhoffs August (Aug., Auguste) https://eo.wikipedia.org/wiki/August_Kerckhoffs
01436 S-ro Kerfs Jos https://eo.wikipedia.org/wiki/Movado_sen_Nomo
00746 S-ro Kerkhove Gilbert Holstraat 7 Waregem (1)
02221 F-ino Kernas (Karnas?) Madeleine Rue De L Ardoise 10 Gent
00747 Kerremans B. Brussel (1)
00748 F-ino Kerremans Elisabeth Vier Windenstraat 75 Brussel (1)
00749 Kerremans F. Brussel (1)
01563 S-ino Kerremans Lydia
00750 S-ino Kerremans Theophile Vier Windenstraat 75 Brussel (1)
00751 S-ro Keustermans Arnold Gasthuisstraat 70 Arendonk (1)
00752 Kevelaers L. Arendonk (1)
00268 F-ino Keveryn Lucie Heuvelstraat 176, Hemiksem Hemiksem (1)
02179 S-ro Kiere Albertine Golachoroska André, Pollando Peterseliestraat Brugge
00753 Kimpe Germ. Handzame (1)
02050 Kio Tedat
01304 F-ino Klingelhoets Antwerpen (4)
00754 F-ino Knaeps Fortune Diestsevest 75 Leuven (1)
00755 F-ino Köhne Mar. Alsembergsesteenweg "69 Vorst (1)
01428 Kok Ben.
01482 S-ro Koopman Gerrit J. Bruselo (5)
00756 S-ro Kreemers Gr. Rupelstraat 17 Antwerpen (1)
00757 Kreemers H. Antwerpen (1)
02231 S-ro Krestanoff
01447 S-ro La Fontaine Henri https://eo.wikipedia.org/wiki/Henri_La_Fontaine
00758 Lachaert Em. Uitkerke (1)
00759 S-ino Lachaert M. Brugsesteenweg 242 Uitkerke (1)
02073 Laduron E.
01869 S-ro Laga Lucas (Luc, Luk) Vanhecke Trees Gullegem
00760 Lagrange A. St.Jos Hooglede (1)
00761 Lagrange A. Handzame (1)
00762 S-ro Lagrou Pol Zuidstraat Torhout (1)
00763 Lambaere A. Zwevegem (1)
01603 S-ro Lambert Charles
01782 S-ro Lambert Ernest St. Gillis Bruselo
01539 S-ro Lamberts Victor
00764 S-ro Lambion Raym. Edith-Cavellstraat 64 Oostende (1)
00765 F-ino Lamoen Iv. Paleisstraat 118 Antwerpen (1)
01419 S-ro Lange Ern. Ensival (4)
00766 S-ro Lannoye Jules Woumen (1)
00767 F-ino Laporte M. Leopoldstraat 4 Blankenberge (1)
00768 F-ino Laporte M.L. Haelenstraat 2 Blankenberge (1)
00769 S-ro Larbrisseau R. Weststraat 20 Blankenberge (1)
01348 F-ino Lareire Bruselo (4)
00770 S-ro Laridon Etienne Zwanestraat Torhout (1)
01634 S-ro Larue Bernard-Régis
01479 Inĝ. Laurent Antoine Bruselo
00772 F-ino Lauwereins Denise Romestraat 29 Oostende (1)
01365 S-ro Lauwers Kontich (4)
00773 Lauwers Okt. Handzame (1)
00124 Lavisse (2)
00774 Lavrysen Alf. Arendonk (1)
00771 S-ro Lavrysen F.B. Drukkerij Hoger Op Arendonk (1)
01613 S-ro Le Beck Henry Dambruggestraat 87 (1910) Antwerpen
01982 S-ro Lebenheim Adolf 41 Van Geert Antwerpen
01635 S-ino Lecat Reni
01749 S-ro Lechien Maxime Estinnes
01611 D-ro Leclercq Ernest 8 Place De La Comédie Antwerpen
00775 Leclercq M. Gent (1)
01325 S-ro Leclère Antwerpen (4)
00776 F-ino Lecossois Denise Vercruysse Etienne Wallesteenweg 133 Kortrijk (1)
00777 F-ino Lecossois Nini Wallesteenweg (Wallestraat) 133 Kortrijk (1)
00778 Lecossois R. Kortrijk (1)
02101 S-ro Lecossois V.
00125 F-ino Ledène Albertha (Berthe, Bertha) Brugge (3) (4)
00779 F-ino Leeman Adrienne Dorppl. Woumen (1)
00126 S-ro Leflot Jozef Vaartlaan 47 (BE 071 1921) Lier (3) (4) (5)
02115 S-ro Lehmann Kortrijk
01555 F-ino Leibovitche Golda (Gloria) Loĝas En Belgio Ekde 5 Septembro 1929 Antwerpen
01513 F-ino Lek Flora Borgerhout (5)
01426 S-ro Lekeu (Lekeux) 49 Rue Wallonne Brugge
00780 S-ro Lemahieu Celeste Lichterveldestraat Kortemark (1)
01429 Lemaire Charles 49 Bd. Botanique (laŭ Adresaro De La Esperantistoj Serio XVIII (1897-1898) Bruselo https://eo.wikipedia.org/wiki/Charles_Lemaire
00781 Lemmens H. Rillaar (1)
01812 S-ro Lemmens Jos Beringen
00282 S-ro Lenaars Ger. J. Willemstraat 22, Hamme (VL) Hamme (1)
00127 Lenaers J. J. Willemsstraat 22 Hamme (D) (2)
00782 Lenaerts H. Bertem (1)
00783 Lenders J. Mol (1)
00784 S-ro Lenvain H. Ijzerlaan Diksmuide (1)
00785 Lenvain J. Diksmuide (1)
00786 S-ro Lenvain R. Hotels France Diksmuide (1)
01779 S-ro Léon Bergiers https://eo.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9on_Bergiers
00787 S-ro Lepage P. Schransweg 74 C Eppegem (1)
00128 S-ro Lepage P.J. Brusselsesteenweg 11, Eppegem Eppegem (1) (4)
02229 F-ino Lepeer Albertine
00788 F-ino Lepoudre Aimée Noordstraat 50 Roeselare (1)
00789 S-ro Lernout Y. Cygeweg 49 Mortsel (Antw.) (1)
02151 F-ino Lescrauwaet Laurentine 29, Rue Flamande (1924) Brugge
00790 F-ino Lesenne Maria Doornijksesteenweg 9 Ronse (1)
00129 S-ro Leseul Raymond Bollandusstraat 15 Antverpeno (4)
02072 S-ro Leuntjes Cecile
00791 F-ino Leyre M. Weststraat Diksmuide (1)
00311 Liagre M. Kortemark (1)
00792 Libert A. Kortrijk (1)
00793 S-ro Librecht (Libbrecht) Gilb. Zwevegem (1)
00794 Liekens A. Rillaar (1)
00795 S-ro Liekens Frans Kerkstraat 16a Zaventem (1)
00796 F-ino Lietaert A.A. Ijzerstraat 190 Roeselare (1)
00797 Lievijns Alb. Oudenaarde (1)
01355 S-ro Lippens Bruselo (4)
02236 S-ro Lloyd Thomas William Bouchanal Elsie Korte Vuldersstraat Brugge
01838 S-ro Lodema (jr?) André Arys Mariette
00130 S-ro Lodema Sr. A. (Andries) Houwerstraat 12 Aŭ 22 (malsamaj Mencioj En Registro); Kalverstraat 12 (ĉ. 1932) Antwerpen (1) (5)
01893 P-ro Lodislas Patro Konvento De P. Picpus (vidu Http://www.odis.be/lnk/OR_10574) Kortrijk
01715 S-ro Lödör Arpad
00131 S-ro Lödör Edmond Brusselsesteenweg 317 Gentbrugge 9001
00132 S-ro Loeckx Alb. Kriekenpad 90, Drogenbos Drogenbos (1) (4)
02030 S-ro Loeckx Robert Vandendriessche Elisa Bosvoorde - Denderhoutem
00133 S-ro Loeckx Robert (Robrecht) Sint-Jozefschool, Bosvoorde (1) (2)
00798 Loncke Georgette Zwevegem (1)
00799 Loncke José Zwevegem (1)
00800 Loncke N. Zwevegem (1)
02152 F-ino Lonneville Laura 129, Rue Du Village Beernem
00801 S-ro Loontjens A. Wevelgem (1)
00802 S-ro Loose Georges Rijselstraat 28 Torhout (1)
01303 F-ino Lopes Antwerpen (4)
01465 S-ino Loquet Marguerite Jaumotte Maurice Hoboken
00803 F-ino Lotens S. P. Devauxstraat 6 Blankenberge (1)
02153 S-ro Louagie Joseph 55 Rue Des Pierres (1924) Brugge
00804 S-ro Louis Paul Van Dycklaan 50 Zaventem (1)
00805 F-ino Lust J. Vier Windenstraat 75 Sint-Jans-Molenbeek (1)
01816 S-ro Lutz René Sint-Niklaas
00806 S-ro Luypaert Opwijk (1)
01795 S-ro Luyten Frans Boekenberglei 256 Deurne 2100
00807 S-ro Luyten Louis Bondgenotenstraat 134 Aarschot (1)
00808 Lyagre Paulina Kortemark (1)
00257 F-ino Lycke Maria Buffelstraat 3, Gent Gent (1)
00134 Maassen P. (2)
01952 S-ino Mac Leod (Macleod)
00809 Madeleyn Oostende (1)
00810 Maebe Fern. Deinze (1)
00811 S-ro Maekelberg Marcel Ijzerlaan Diksmuide (1)
00812 Maeken A. Aarschot (1)
00813 S-ro Maelfait Maurits Herderstraat 89 Kortrijk (1)
00135 S-ro Maertens Albert Bracq Gento (3) (4)
01269 S-ro Maertens Grégoire (oficiale: Gregoir) S-ino Germaine Mallet 12/11/1923 Leopolsburg - 21-04-2020 Beernem Brugge https://eo.wikipedia.org/wiki/Grégoire_Maertens
00814 S-ro Maes Jozef (Jef) Kerkstraat 17 Arendonk (1)
00815 Maes Luc Zwevegem (1)
01556 D-ro Maes Raoul Dubois Germaine (17.1.1901) Rue Du Noyer 282 Bruselo 3
00136 S-ro Maes Romain Doornijk((wijk)straat 77, Kortrijk Kortrijk (1)
00816 Maes Silv. Zwevegem (1)
00817 S-ro Maeseele Alfons Statiestraat Lichtervelde (1)
01953 F-ino Maesschalck
00818 Magerman H. Wetteren (1)
00819 Maghiels F. Diest (1)
00820 S-ro Malfait Robert Weidestraat Menen (1)
02044 S-ino Maly Denise Brugge
02108 S-ro Mandeville G.
00821 S-ro Mangelschots Aug. Veldstraat 8 Olmen (1)
00822 S-ro Marchand Alb. Warande Woumen (1)
01834 S-ro Marchand Renaat René Kindt Elisabeth Suzanna Roeselare
00823 S-ro Marcou Emile Jozef Hugo Verriestlaan 220 Kortrijk (1)
01300 S-ro Marcus Ludoviko Antwerpen (4)
02052 S-ro Maréchal André Roose Marie Thèrèse Brugge
00824 S-ro Margriet Arm. Brusselsesteenweg 228 Mechelen (1)
01746 S-ro Marie Grela Rue De La Colline 16 Welkenraedt 4840
01763 Marin Eugène Gaspard (Gassy) https://eo.wikipedia.org/wiki/Eug%C3%A8ne_Gaspard_Marin
00825 S-ino Marinus C. M. Josélaan 1 Blankenberge (1)
01637 S-ro Marmenout Albert Van Steene Dina (9.7.1925-2.4.2018) https://eo.wikipedia.org/wiki/Albert_Marmenout
01404 S-ro Martens Joseph Gentbrugge (4)
01846 K-do Martin André https://eo.wikipedia.org/wiki/Andr%C3%A9_Martin
01644 S-ro Martin Jean 79 Av. Joseph Wauters Saint-Mard
00826 S-ro Masele Alfons Statiestraat Lichtervelde (1)
02058 S-ino Masemi Nelly (Elizabet) Mbambu Thimothée
01668 Prof. Massau Junius https://nl.wikipedia.org/wiki/Junius_Massau
01978 S-ro Masselier
00137 S-ro Mast P. Gento (4)
00138 S-ro Mathieux Fernand Ukkel - Bruselo (2) (3) (4) (5)
02026 S-ro Mathijs Eug. Leuven (Louvain, Loveno)
00827 F-ino Mathy Pée Kerkstraat 75 Dendermonde (1)
01394 S-ro Mathys Gent (4)
00828 S-ro Mathys Georges Hasseltsesteenweg 55 Sint-Truiden (1)
00829 Mathys J. Sint-Truiden (1)
01297 S-ro Mathys (Mathijs) Eug. (filo) Augustanstr. 5 Leuven
00830 S-ro Mattelaer Pierre (Pieter) Briers Philomena Rue De Groeninghe (BS 11 1903) Voorstraat 40 Kortrijk (1) https://eo.wikipedia.org/wiki/Pierre_Mattelaer
00831 Matthieu Fern. Zwevegem (1)
01353 S-ro Matthieux F. Av. Bel-Air 15 Bruselo - Ukkel (4)
00832 Matton Hilde Zwevegem (1)
02154 F-ino Mauroy Simone 30, Rue Cardinal Mercier (1924) Brugge
02202 S-ino Maurus Florent Brugge
00833 S-ro Meersseman Roger Gapaardstraat 22 (laŭ Kondolencoalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Brugge (1)
02218 S-ro Meeuws Gaspard
02155 F-ino Mehlström Butler Ma. Boulevard Marie De Bourgogne (1924) Brugge
01744 S-ro Meijer J. Gerlachestr. 52 Bruselo 1040
00834 S-ro Meire Albert Katelijnevest 26 Antwerpen (1) (5)
00139 Melius H. (2)
00835 F-ino Menard P. Montanusstraat Diksmuide (1)
00836 Merckx M. Aarschot (1)
00837 S-ro Merckx René Vondelstraat Kumtich (Tienen) (1)
00838 S-ro Mermuys A. Sint-Sebastiaanstraat 35 Oostende (1)
00312 S-ro Mertens Voet Paardenkerkhofstraat 97, Mechelen (1)
00839 S-ro Mertens Corneel Sint-Lambertusstraat 16 Berchem (Antw.) (1)
00840 S-ro Mertens Fr. Is. Teirlinckstraat 51 Sint-Jans-Molenbeek (1)
00841 S-ro Mertens Frans Leuvenststeenweg 31 Aarschot (1)
00842 F-ino Mertens J. Statiestraat 156 Berchem (Antw.) (1)
01671 S-ro Mertens Justinien Bruselo (Forest)
00843 F-ino Mertens R. Statiestraat 156 Berchem (Antw.) (1)
02084 S-ro Mertens-Goossens André Priorijstraat 4 Dilbeek 1720
00844 Mestiaen J. Beerst (1)
00845 S-ro Meulebrouck Leop. Oudenaardesteenweg 4 Kortrijk (1)
00846 F-ino Meulemans Jeanne Kerkstraat Arendonk (1)
02243 S-ro Meulen (Maullen) Henry https://es.wikipedia.org/wiki/Henry_Meulen
01559 S-ino Meurrens Anna °1905 Edzino De Leo Meurrens, Patrino De Leona Meurrens? Naamsestraat 80, Leuven (1943) Leuven
00847 F-ino Meurrens Leona Naamsestraat 78 Leuven - Sama En Ooievaarstraat 44 Tienen? Leuven (1)
00848 S-ino Meyers J. Molenstraat 13 Blankenberge (1)
01731 S-ro Meylaers Michel Broedersschool, Keizersstraat Diksmuide 8160 http://www.odis.be/lnk/PS_83219
01357 S-ro Meynkerke Bruselo (4)
00849 S-ro Meyns Christinestraat 141 Oostende (1)
01764 S-ro Meysmans Jules https://eo.wikipedia.org/wiki/Jules_Meysmans
01385 S-ro Meyvaert Gent (4)
01713 S-ro Michel Fd Rue De Baume 189 H S. Paul La Louv!ère 7100
00140 S-ro Michiels Hendrik Antverpeno (2) (3) (4)
01808 S-ro Michiels Joris Vaartstraat 16 Leuven
00850 Michiels P. Opwijk (1)
00851 Michiels Th. Antwerpen (1)
02220 D-ro Miglorini Elio https://eo.wikipedia.org/wiki/Elio_Migliorini
00852 F-ino Milectis M. Grote Markt Diksmuide (1)
00313 F-ino Miletits Ilonka Woumen (Diksmuide) (1)
01904 Millicam (Millecam) M. Kortrijk
00853 S-ro Minnaert F. Leopoldstraat Blankenberge (1)
01761 S-ro Minnaert Marcel https://eo.wikipedia.org/wiki/Marcel_Minnaert
02156 F-ino Minnebo Maria & Yvonne 20, Rue Des Dominicains (1924) Brugge
00854 Minnen H. Wevelgem (1)
00855 Minnen P. Wevelgem (1)
01466 S-ro Minon Leon Vorst-Bruselo (5)
00856 S-ro Mispelon André Tumulestraat 32 Roeselare (1)
01950 S-ro Misschaert Palmer Nolf Agnes
00857 S-ro Misschaert Pierre (Petro) (Pieter) Vansteenkiste Marie-Louise (1915-1957) (verre Verwant Van Burg. Arthur Mayeur) Meersstraat 5 (1928) Kortrijk (1)
00858 S-ro Missiaen Adolf Bassijnstraat Torhout (1)
00859 Missiaen H. Wevelgem (1)
02191 F-ino Missiaen Jacqueline
00860 Mistiaen Beerst (1)
01311 S-ro Moens Antwerpen (4)
00861 Moens J. Opwijk (1)
00862 Moers R. Aarschot (1)
00863 F-ino Moeyaert Gerarda Torhoutsteenweg Veldegem (1)
00864 F-ino Moeyaert Maria Torhoutsteenweg Veldegem (1)
00865 Moeys M. Bertem (1)
00141 Molenaar (2)
01568 S-ro Montmirail Jozef (Jos) Marie-Louise
01445 S-ro Mooij (Mooy) P.H. https://eo.wikipedia.org/wiki/P._H._Mooij
00866 Moons A. Mol (1)
00867 F-ino Moons G. Maria Doolaeghestraat Diksmuide (1)
00868 F-ino Moons Maria Gijmelstraat 13 Aarschot (1)
00869 F-ino Moons Roza Gijmelstraat 21 Aarschot (1)
00870 S-ro Moreau Jos. Langstraat 87 Tienen (1)
00142 F-ino Moreau Maria Bruselo (3) (4)
00871 S-ro Morel Eug. Parkstraat 107 Vilvoorde (1)
01577 F-ino Moriamé Marcelle
01508 F-ino Morrens Jeanne Happaertstraat 3 Antwerpen (5)
00872 S-ro Mortelmans Daniel Eg. Segerslaan 14 Wilrijk (1)
00143 S-ro Mortelmans Frans De Bosschaertstraat 272, Antwerpen Antwerpen (1) (2) (3)
00873 S-ro Mortier Walter Woumen (1)
01935 S-ro Mortiers Theo
00874 S-ro Mostrey A. Zwaluwenstraat 152 Oostende (1)
00875 Moulart M. Middelkerke (1)
01650 S-ro Moussi F. Blijde Inkomststraat 18 Leuven 3000
02157 F-ino Mullaert Jeanine 26, Boulevard Conscience (1924) Brugge
01680 P-ro Muller Louis Goé-Dolhain (Limburgo)
00876 S-ro Mullie Michel Stasegemstraat 178 Kortrijk (1)
00877 S-ro Mullie Victor Theo Sevenslaan 62 Kortrijk (1)
01940 S-ro Muschich Lazare Gent
01758 S-ro Muys Jozef Bornem
00144 F-ino Nachte(r)gaele Juliette Gento (3) (4)
01867 S-ro Nachtergaele Alfred
01871 F-ino Nachtergaele Juliette Puinstraat 56 (1937: 56, Rue Des Ruines?) Gent
01870 S-ino Nachtergaele Lea Meerschaert Pierre
00277 D-ro Naster Marcel Naamsestraat 113, Leuven Leuven (1)
01762 Prof. Natalis Ernest https://eo.wikipedia.org/wiki/Ernest_Natalis
01910 S-ro Nauts Ludoviko
02201 S-ro Nauwelaerts Lodewijk Lahouter Mireille Brugge
00145 F-ino Nedergaard Anna (2)
01315 S-ro Neels Antwerpen (4)
02085 S-ro Neerdaels A.
00878 S-ro Neirinck Edm. Binnestraat 113 N Aalst (1)
00879 F-ino Neirinck Germaine Deroolaan 112 Nieuwpoort (1)
00880 S-ro Neirinck S. Weststraat Diksmuide (1)
00146 S-ro Neirinckx E. Aalst (1) (2)
01772 S-ro Nemes Eric 20 Rue Du Cornillon Seraing (Boncelles)
02242 D-ro Neuens Léon https://io.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9on_Neuens
00881 Neufcourt Adr. Oudenaarde (1)
01813 S-ro Neven-Claessens Eliane
00148 F-ino Nevens A. Nieuwstraat 595, Asse (Br.) Asse (Br.) (1) (4)
00882 F-ino Neyrinck Al. Peter Benoitstraat 5 Blankenberge (1)
00883 S-ro Nieuwenhuyse Albert Langestraat 91 Oostende (1)
01728 S-ro Nizet René
00884 S-ro Noez André Serpenthoek Woumen (1)
00885 S-ro Nollet William Roeselare (1)
02089 Nonkel Jos Vital Decosterstraat 52 Leuven
02041 S-ro Norro Alfons Financiĝis En 1942 Al Maria Van Houtte Coupure 33 Brugge
01709 S-ro Notaerts Petro (P. Jan) Dekempeneer Draverslaan 10 Dilbeek 1710
00886 Noynaert J. Aarschot (1)
00887 S-ro Nys Alf. Steenweg Op Retie 105 Arendonk (1)
01285 S-ro Nyssen Hub. Moresnet (Neŭtrala), Timstr.
01484 F-ino Nyssens Marguerite Bruselo (5)
01483 S-ro Nyssens Paul 129 (?), Rue Froissart (laŭ Kondolencalbumo A.J. Witteryck, 1934) Bruselo (5) https://eo.wikipedia.org/wiki/Paul_Nyssens
01298 F-ino Nythals Cl.
00149 F-ino Obozinski Simone Avenue Brugmann 364 (laŭ Kondolencoalbumo De A.J. Witteryck, 1934) Ukkel-Bruselo (3) (4) (5)
01542 S-ro Oger 37 Rue De Campinne Liège
00888 F-ino Op De Beeck M. Kathelijnestraat 22 Mechelen (1)
00889 Oppeel G. Deinze (1)
01705 S-ro Opsomer Simone Laethem Alberic (mortis 1998) Kortrijksestraat Oostkamp
00890 Oreel M. Oudenaarde (1)
00150 S-ro Ornstein Jos
01727 F-ino Orsolini Andrée 6 Rue P. Pastur Charleroi
01778 Prof. Országh József Van Hemelrijck Michèle https://hu.wikipedia.org/wiki/Orsz%C3%A1gh_J%C3%B3zsef_(elektrok%C3%A9mikus)
02029 S-ino Ost Renée Halle
01448 S-ro Otlet Paul https://eo.wikipedia.org/wiki/Paul_Otlet
00891 S-ino Ouvry J. Oostende (1)
00892 S-ino Packen Leuven (1)
00893 S-ro Paesbrugge Jules Woumen (1)
01570 S-ro Paesmans Eugène (Eugeen) Lange Koepoortstraat 64 (1939 K 1981) Antwerpen https://eo.wikipedia.org/wiki/Eugeen_Paesmans
00894 S-ro Paesmans Herman Lange Koepoortstraat 64 Antwerpen (1)
01475 S-ro Pairon Maurice Mortsel (5)
01773 S-ino Pairoux Nicole Rue Saint-Luc 35 (ĉ. 1986) Namur 5004 https://eo.wikipedia.org/wiki/Nikolin%27
00314 S-ro Pappijn De Keyser Recollettenstraat 60, Kortrijk (1)
01663 S-ro Paquay A. Beyne Heuay
00895 Paque G. Brugge (1)
02158 S-ro Paret Leon (Leo) 30, Rue Traversière (1924) Brugge
01290 S-ro Parotte Joseph 16 Rue Haute (BE 071 1921) Verviers (4) https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Joseph_Parotte_2021.jpg
00896 S-ro Partridge Rob. St. Aubin Kilbirnie, Ayrshire (1)
01400 S-ro Patoor Oscar Gentbrugge (4)
00897 S-ro Patteet Frans Diestsesteenweg 26 Aarschot (1)
00898 S-ro Patteet Jules Diestsesteenweg 26 Aarschot (1)
00899 S-ro Pauwels J. Verdunstraat 481 Haren (1)
00900 S-ro Pauwels Julien Dorp Nieuwerkerke Aalst (1)
01997 Prof. Pauwels Lodewijk Naamse Vest 48 Leuven
00901 S-ro Pauwels Valeer Paephoek Diksmuide (1)
00902 Peelaers Aarschot (1)
01792 S-ro Peeraerts Paul https://eo.wikipedia.org/wiki/Paul_Peeraerts
00903 S-ro Peeters Augustin Hoogstraat 125 Zaventem (1)
01569 F-ino Peeters Clara
00904 S-ro Peeters Jef Dorp Betekom (1)
00151 S-ino Peeters Mathilde (1) (2)
00905 F-ino Peleman Lydia (Lydie) Douckstraat Dendermonde (1)
01767 S-ino Pellegrin Françoise https://edukado.net/biblioteko/panteono?iid=271&s=d9f90b26499960869099fb319d658849
01669 P-ro Peltier Emile https://eo.wikipedia.org/wiki/%C3%89mile_Peltier
01407 S-ro Penning Gentbrugge (4)
01681 P-ro Peperstraete Georges (Joris) College Episcopal St. Joseph; Kastertstr. 14 Rekkem (1948) Mouscron http://www.odis.be/lnk/PS_160972
00906 Persy Yv. Aarschot (1)
01983 D-ro Peters Arthur Rue Des Jardiniers 17 Antwerpen
00907 F-ino Peters Paula Aarschot (1)
00152 S-ro Petiau Henri Gerardi Romanie (Mortis Dum La Dua Mondmilito (Belga Esperantisto 284 (1947), P. 48) Boulevard Saint-Lievin 60 Gento (3) (4) (5) https://eo.wikipedia.org/wiki/Henri_Petiau
02159 F-ino Petit Emilienne 4, Marché Aux Oeufs (1924, Rue Damhouder 17
00908 Petit Ivonne Ronse (1)
01415 F-ino Petit Marie Verviers (4)
02019 S-ro Petitjean G. 41 Rue De Commerce Ciney
00153 S-ro Pevernagie Louis (2)
00909 Peynenborgh A. Arendonk (1)
02036 S-ro Philips Robert Jettelaan 45 Brussel 1080
01661 Prof. Phlips Ed. Pioenstraat 13 (1910) Berchem
01745 S-ro Pierard André 131 C. Staveseul
01710 F-ino Pierre Madeleine Etterbeek
01915 S-ro Pigne Hubert Aviation 3/III 3e Aviation Wevelgem
00315 S-ro Pillaert Eric Woumen (Diksmuide) (1)
00910 Pillaert Luc Woumen (1)
00911 F-ino Pillaert Simonne Woumen (1)
01674 S-ro Pilloy Michel 8 Rue Xavier Charles, Limelette Ottignies
01471 S-ro Pinck Eugene Antwerpen (5)
00912 Pinnoy L. Bertem (1)
00913 F-ino Piot A. Herent (1)
01560 S-ro Piot Fernand Brisaer Aline Bondgenotenlaan 99 (1980) Leuven https://nl.wikipedia.org/wiki/Fernand_Piot
01879 S-ro Pirard Jean
01783 S-ro Pirlot Germain https://eo.wikipedia.org/wiki/Germain_Pirlot
01291 S-ro Pirnay Joseph Rue Xhavée 9 (Belga Esperantisto 009 P. 220); Ch. De Heusy 146 (BE 071 1921) Verviers
01771 S-ino Pironnet Eliane 2 Rue Du Laveu Mery Esneux 4130
01636 S-ino Pirot Jeanne Bouvy
00258 S-ro Pittoors Achille Ten Eeckhovelei 125, Deurne Deurne (1)
02176 Plancke Valentine & Charles & René Sint-Jorisstraat 37 Brugge
02210 S-ro Platteeuw Gaston
00914 S-ro Plettinck Raymond Steenweg Marialoop Tielt (1)
01822 S-ino Plettinck - Quartier E. Nieuwe Statiestraat 155 Tielt
00154 S-ro Plyson Jules Jourdanstraat 185, Brussel Brussel (1)
01971 F-ino Plyson Julia Rue Jourdan 185 Bruselo
00259 S-ino Pollet Karel (Carl) Steenstraat 15, Aartrijke Aartrijke (1)
02028 S-ro Pols
02069 S-ino Poncelet Bernadette Rue Windt 103 Plombières 4850
00316 S-ro Ponnette Maurice Statiestraat 11, Ronse (1)
02187 F-ino Popelier Rufina Sint-Katharinastraat 60 Assebroek